لوگو امرداد
گزارش تصویری

جشن پایان سال تحصیلی نونهالان مهدکودک یسنا

جشن فارغ‌التحصیلی نونهالان مهدکودک یسنا در تالار باشگاه مریم‌آباد یزد برگزار شد.

اجرای سرود از سوی نونهالان در همه‌ی گروه‌های سنی به همراه معرفی کودکان و مربیان آنان، اجرای حرکات ژیمناستیک به مربیگری تینا اهورایی از برنامه‌های جشن پایان سال مهدکودک یسنا بود.

در بخشی دیگر از برنامه، مدیر مهدکودک یسنا از نیک‌اندیشانی که پیوسته همراه و یاری‌رسان هستند سپاسداری کرد.

از دکتر جمشید کیانی هر ساله مهدکودک را پشتیبانی می‌کند، دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس ایران که هر سال مبلغی را به عنوان بودجه برای مهدکودک در نظر می‌گیرد همچنین انجمن زرتشتیان استان یزد که هر ساله اجاره‌ای از مهدکودک یسنا دریافت نمی‌کند و امسال افزون بر آن برای تعمیر سقف و محوطه‌ی بازی کودکان مبلغ ۱۵ میلیون تومان به مهدکودک یسنا پیش‌کش کرده و در این راستا از پشتیبانی‌های سپنتا نیکنام سپاسداری شد.

وفادار نجمی که با پشتکار وظیفه‌ی نظارت بر ساخت و ساز خرابی‌های این مهد کودک را بر دوش گرفت، مهربان آفرین (فرنشین‌انجمن‌ سازمان و باشگاه مریم آباد یزد ) و هموندان انجمن و باشگاه مریم‌آباد که تالار را برای برگزاری جشن پایان سال به رایگان در اختیار مهدکودک گذاشتند، دکتر پریسا نمیرانیان که هر ساله به رایگان دندان‌های نونهالان مهدکودک یسنا را معاینه می‌کند و افشین تشکر از جوانان هازمان زرتشتی بخش نرم افزاری کامپیوتر مهدکودک را یاری رسان است و فرنوش مهربانی‌زاد که دوماه به عنوان کمک مربی در مهد کودک یسنا فعالیت داشته،  دیگر همراهان مهدکودک یسنا بودند که از آنها سپاسداری شد.

اجرای سرود نونهالان پیش دبستانی دو و پیش‌کش لوح فارغ التحصیلی و یادبود و بریدن کیک جشن از برنامه‌های پایانی جشن فارغ‌التحصیلی مهدکودک یسنا بود.

نیکتا مژگانی مدیر مهدکودک یسنا از از پشتیبانی خانواده‌ها سپاسگزاری کرد و‌ با پخش کلیپ احساسی از عکس‌های ۸ ماه تحصیلی، جشن به پایان رسید.

جشن پایان سال تحصیلی مهدکودک یسنا یزد، سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه 1398 خورشیدی در تالار باشگاه مریم‌آباد یزد برگزار شد.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

فرتور رسیده است.

0256

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-11-23