لوگو امرداد
20 اردیبهشت‌ماه

برگزاری کارگاه هنری آبستره دریا در شیراز

کارگاه هنری،آموزشی (آبستره دریا) آدینه 20 اردیبهشت‌ماه به کوشش دوشیزه فرناز گشتاسبی در محل خانه وقفی فرخی شیراز برگزار شد.

فرناز گشتاسبی متولد سال 1374 ساکن تهران، فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، 6 سال است که کار خود را در این زمینه آغاز کرده و 2 سال است که به صورت تمام وقت رو به نقاشی آورده است و به برگزاری کارگاه‌های آموزشی بیشماری در گالری خودش واقع در تهران پرداخته است.
گشتاسبی در گفتگو با خبرنگار امرداد گفت :«به عنوان نخستین تجربه برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در خارج از تهران، با همکاری دوست خوبم مهتاب گشتاسبی، شیراز را برگزیدم و از این بابت خوشحالم. برای دومین گام هم برگزاری کارگاه آموزشی در شهر یزد را در دستور کارم دارم و قرار است با همکاری دوستانی که در آن شهر دارم در تابستان همین امسال نسبت به برگزاری آن اقدام کنم».
موضوع کارگاه آموزشی شیراز آبستره دریا، یکی از تکنیک‌های به روز این سبک بود که هم اکنون جزو تکنیک‌های مد روز دنیا است. در این کارگاه آموزش تخصصی آبستره رزین، ساخت چند مدل ساحل و تکنیک موج در دستور کار قرار داشت.
فرناز گشتاسبی ضمن ابراز خوشنودی از برگزاری کارگاه شیراز که 5 بانوی شرکت‌کننده داشت، گفت : «شوربختانه در هازمان زرتشتی برای کارآفرینان و کسانی که سعی دارند برای خودشان و هم سن‌و‌سالان شرایطی رو جهت اشتغال‌زایی فراهم کنند، زمینه فراهم نیست و حمایتی انجام نمی‌شود. همیشه آغاز هر کاری مشکل به نظر می‌رسد، با خیراندیشان، نهادها و انجمن‌هایی که داریم به نظر می‌رسد توجه به این امر آرزوی دور از دسترسی نباشد. خواهش می‌کنم به کارآفرینان بها بدهیم تا جوانان به آینده‌شان امیدوار شوند و فعالیت‌های مثمرثمرتری در هازمان زرتشتی داشته باشند.»

1

2

نفر دوم ایستاده از چپ فرناز گشتاسبی مدرس کارگاه

3

4

فرتور رسیده است.

0256

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-23