لوگو امرداد
آگاهی‌رسانی کانون دانشجویان زرتشتی

آشنایی با ساختار استاد راهنما در بخش گاتاشناسی مانتره 26

آگاهی‌رسانی کانون دانشجویان زرتشتی درباره ساختار استاد راهنمای بیست و ششمین همایش مانترهکانون دانشجویان زرتشتی ساختار پشتیبان-استاد راهنماى بخش گاتاشناسى بیست و ششمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره را آگاهی‌رسانی کرد.

در این آگاهی‌رسانی آمده است: با توجه به تجربه‌های سال‌های گذشته، بسیاری از شرکت کنندگان زیر١٨ سال بخش گاتاشناسی در نوشتن مقاله برای این همایش، دچار مشکل هستند. از این رو با تصمیم کانون دانشجویان زرتشتی، سیستم پشتیبان-استاد راهنما برای شرکت‌کنندگان زیر ١٨ سال بیست و ششمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره، در سه شهر تهران، کرمان و یزد اجرا می‌شود.

برپایه‌ی آیین‌نامه بخش گاتاشناسى مانتره، پشتیبان که از سوی کانون دانشجویان زرتشتی معرفی می‌شود، واسطه بین شرکت‌کنندگان و استاد راهنما بوده و نیز پیگیری شرکت‌کنندگان و هماهنگی جلسه‌های پیشبرد مقاله‌ها را بر عهده دارد.

استاد راهنما از اساتید برجسته جامعه در حوزه‌ی دین و علوم انسانی است که راهنمایی شرکت‌کنندگان برای پیشبرد مقاله‌ها، پاسخگویی به پرسش‌های شرکت‌کنندگان، معرفی منابع مناسب جهت پژوهش و تایید مقالات شرکت کنندگان زیر ١٨ سال بر عهده ایشان است.

پیرو آیین‌نامه گاتاشناسی مانتره، تمامی شرکت‌کنندگان زیر ١٨ سال باید با پشتیبان و استاد راهنمای خود همکاری کنند و پیش از داوری نوشتارها، شرکت‌کنندگان باید نوشتار خود را به تایید استاد راهنما و پشتیبان خود برسانند.

برای سه شهر تهران، یزد و کرمان پشتیبان و استاد راهنمای شرکت‌کنندگان زیر ١٨ سال مشخص شده است و به زودی با شرکت‌کنندگان این رده، از سوی کانون دانشجویان زرتشتی، تماس گرفته خواهد شد.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24