لوگو امرداد

نخستین تیم والیبال بانوان زرتشتی در لیگ کشوری

تیم اشاتیم والیبال بانوان زرتشتی اَشا (به یاد رستم اخوی‌جو) فردا، یکشنبه 16 آبان ماه 1395 خورشیدی در لیگ دسته‌ دو والیبال بانوان تهران شرکت می‌کند.

برای نخستین بار تیم والیبال بانوان زرتشتی در لیگ دسته‌ دو والیبال بانوان تهران شرکت می‌کند. این تیم از 15 بازیکن زرتشتی به نام‌های ماندانا فرامرزی، نیوشا نمیرانیان، یاسمن جمشیدی، فرزانه جمشیدی، پریسا استقامت‌راد، نسیم نجاری، آرویس زندیان، ندا مژگانی، شیوا اشتری، نازفر نجمی‌زاده، رویا کاویانی، سپیده ماندگاریان، نوشین معاونت، آرمیتا زره‌پوش و پریناز مهران تشکیل شده است.

مربیگری تیم اشا را مربی بین‌المللی، منصوره یزدچی بر دوش دارد و هزینه‌های این تیم از سوی خانواده‌ی اخوی‌جو به یاد شادروان رستم اخوی‌جو پرداخت می‌شود.

لیگ دسته‌ی دو والیبال بانوان تهران از 13 آبان ماه 1395 خورشیدی آغاز شده است. در این لیگ 16 تیم شرکت می‌کنند و بانوان ورزش‌دوست می‌‌توانند برای تشویق این تیم زرتشتی فردا 16 آبان‌ماه از ساعت 12 به خانه‌ی والیبال تهران به نشانی بلوار کشاورز، خیابان حجاب، خانه والیبال استان تهران بروند.

به نوشتار امتیاز بدهید.
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

2 پاسخ

  1. روحش شاد و چه کارهای زیبایی در جامعه برای درگذشتگان انجام میشه.درود بر شما فرهنگسازان این جامعه

  2. درود بر روح روانشاد رستم و آفرین بر خانواده نیک اندیش اخوی جو… امید است منش و رفتار شما ، الگوی دیگران برای یاری درجهت ورزش و سلامت بانوان و جوانان زرتشتی باشد. شاید در اکثر موارد این دهش بیش از ساخت بنا و خرید لوازم به کار آید.. شاد و به کامه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-11-08