لوگو امرداد

آگاهی از چگونگی دریافت جوایز جشنواره پیرنارکی

DSC 1660 1 انجمن زرتشتیان تفت و توابع یزد، چگونگی دریافت جوایز سی و چهارمین دوره جشنواره آموزشی، فرهنگی پیر نارکی برای همکیشانی که هنوز موفق به دریافت آن نشده‌اند را به آگاهی رساند.
خداداد کیانی‌پور، فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع یزد، با سپاسگزاری از همه همکیشان و دانش‌آموزانی که در سی و چهارمین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی حضور داشته‌اند، گفت: همکیشان ساکن شهرهای تهران، کرج و دیگر شهرهای استان تهران می‌توانند از ساعت 8 تا 12 روز پنجشنبه 12 آبان ماه 1401 با در دست داشتن کارت ملی دانش‌آموز و یا با حضور خود دانش‌آموز به خانه نرگس مراجعه و جوایز خود را دریافت کنند.
فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توایع یزد درباره‌ی همکیشان دیگر شهرها نیز بیان داشت که جوایز همکیشان ساکن شهرهای کرمان و شیراز نیز به انجمن‌های زرتشتیان این شهرها ارسال خواهد شد و همکیشان می‌توانند برای پیگیری با انجمن شهر خود در تماس باشند. وی افزود، برای شهرهایی که تعداد کمی دانش‌آموز را شامل می‌شوند نیز از انجمن زرتشتیان تفت و توایع یزد با آنها تماس گرفته خواهد شد و پس از اطمینان از درستی نشانی پستی، جوایز برای این دسته از همکیشان نیز با پست ارسال خواهد شد.
خداداد کیانی‌پور در پایان تاکید کرد که با هماهنگی با انجمن‌های زرتشتی شهرهای یاد شده، جوایز فقط در صورت به همراه داشتن کارت ملی دانش‌آموز و یا حضور خود دانش‌آموز تحویل داده خواهد شد. همچنین این نکته را نیز بیان داشت که امسال به دلیل شرایط خاص همه‌گیری کرونا و اینکه جشنواره در روز زیارت پیر نارکی برگزار نگردید، جوایز ارسال شده است و در سال آینده و به یاری اهورامزدا جشنواره در روزهای زیارت پیر نارکی برگزار خواهد شد و جوایز فقط در روز برگزاری جشنواره قابل تحویل به خود دانش‌آموزان و یا آشنایان آنان خواهد بود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-19