لوگو امرداد

آیین رونمایی دو کتاب از تازه‌های نشر برسم برگزار می‌شود

آیین رونمایی دو کتاب از تازه‌های نشر برسمآیین رونمایی، نقد و بررسی دو کتاب از تازه‌های نشر برسم، دومین ناشر زرتشتی، در خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

در آیینی از کتاب‌ آوایی از ژرفا  و مجموعه سروده‌ی در این خم چرخ به قلم دکتر میرجلال‌الدین کزازی از انتشارات برسم رونمایی می‌شود. این برنامه با برگزاری میزگرد پرسش و پاسخ با باشندگی دکتر محمدحسن حسن‌زاده، دکتر غلام‌رضا مستعلی و دکتر زهره اله‌دادی دستجردی همراه است.

آیین رونمایی از ساعت ۱۶ تا ۳۰: ۱۹ دوشنبه ۳۰ دی‌ماه 1398 خورشیدی در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی به نشانی خیابان نجات‌الهی، نبش خیابان ورشو به اجرا درمی‌آید. پیش از برگزاری آیین رونمایی، دکتر میرجلال‌الدین کزازی از ساعت 16 تا 17 کتاب‌ها را برای خریداران امضا می‌کند.

انتشارات برسم، هفته‌نامه‌ی خبری فرهنگی امرداد و خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزارکنندگان آیین رونمایی دو کتاب یاد شده هستند.

کتاب «آوایی از ژرفا»  گفت‌وشنودهای درازدامن محمدرضا ارشاد با دکتر میرجلال‌الدین کزازی در پدیدارشناسی زبان پارسی را دربردارد. «در این خَمِ چرخ» هفتمین دفتر از سروده‌‌های دکتر میرجلال‌الدین کزازی است که به‌تازگی روانه‌ی بازار کتاب شده است.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-12-09