لوگو امرداد

بازدید نماینده ایرانیان زرتشتی از نمایشگاه کتاب تهران

دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان در مجلس از غرفه‌های ناشران زرتشتی در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدن کرد.

ناشران تخصصی متون زرتشتی از جمله انتشارات فَروَهَر، بَرسَم و هیرُمبا، تازه‌ترین دستاوردهای فرهنگی خود را به دوستداران کتاب و کتابخوانی ارایه داده‌اند. در این بازدید، نماینده ایرانیان زرتشتی با بررسی آثار به گفت‌وگو با ناشران پرداخت. در غرفه نشر برسم، مدیرمسوول این انتشارات، کتاب «گلبانو» آخرین اثر زنده‌یاد موبد کورش نیکنام، نماینده‌ی پیشین زرتشتیان در مجلس و پژوهشگر برجسته‌ی فرهنگ ایران باستان را به دکتر اسفندیار اختیاری پیشکش کرد و همچنین مدیر مسوول هیرُمبا از وی سپاسداری کزد. این دیدار افزون‌بر ارج‌نهادن به دانش و میراث فرهنگی و تاکید بر نقش کتاب و کتابخوانی در گسترش فرهنگی و علمی جامعه‌ی ایرانی، نشان‌‌دهنده‌ی پشتیبانی از ناشران و کوشندگان فرهنگی است. آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه کتاب تهران، کتاب‌هایی در زمینه‌ی ایران‌شناسی، زبان‌شناسی، و متون کهن هستند که هر یک به نوبه‌ی خود، بخشی از دانش و فرهنگ این سرزمین را بازتاب می‌دهند.

انتشارات فروهر قدیمی‌ترین ناشر زرتشتی وابسته به سازمان جوانان زرتشتی تهران به مدیر مسوولی دکتر فرزانه گشتاسب، در سالن شبستان، راهروی 20، غرفه‌ی شماره 455 به ارایه‌ی تازه‌های نشر خود می‌پردازد. برای آگاهی از فهرست و بهای کتاب‌های انتشارات فروهر که در نمایشگاه کتاب تهران ارایه می‌شود به این نشانی بروید. انتشارات فروهر با 43 عنوان کتاب نیز در سامانه‌ی فروش مجازی عرضه می‌کند.

نشر بَرسَم دومین ناشر زرتشتی با مدیریت مهندس دیناز دهنادی و نشر هیرمبا، سومین ناشر زرتشتی با مدیریت بهنام مبارکه، دانش‌آموخته‌ی چاپ و نشر، در یک جا و در راهروی شماره ۸، غرفه ۱۶۲ و  ۱۶۳میزبان بازدیدکنندگان است. انتشارات برسم با 78 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی نیز فروش دارد. برای آگاهی از فهرست و قیمت کتاب‌های حضوری برسم اینجا کلیک کنید.

سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» تا شنبه 29 اردیبهشت‌ماه 1403 در مصلی امام خمینی برپا است. بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت ۱۰ بامداد تا 20 از نمایشگاه دیدن کنند. سامانه بخش فروش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 24 ساعته باز است.

13 16

16 14

0 8

از راست: سرور سرداری، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس، فرزانه گشتاسب مدیر مسوول انتشارات فَروهَر، مهرتاش مهروزیاد، فرنشین سازمان فروهر

15 15

12 15

از راست: دیناز دهنادی مدیر مسوول انتشارات بَرسَم، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان، بهنام مبارکه مدیر مسوول انتشارات هیرُمبا

9 19

14 15

فرتور رسیده است.

2393

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-05-04