تارنمای خبری امرداد
دژکام، نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس

سهرابی شخصی خدوم با سجایای اخلاقی بی‌شمار بود

لطف‌اله دژکام نماینده‌ی مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز درگذشت افلاتون سهرابی را به همه‌ی زرتشتیان ایران به‌ویژه انجمن زرتشتیان شیراز، همسر و فرزندان وی آرامش‌باد گفت.
در نامه‌ای که ششم فروردین ماه به قلم ایشان خطاب به خانواده سهرابی انتشار یافت، آمده است :
«استماع غم فقدان جناب عالیجاه آقای افلاطون سهرابی رئیس انجمن زرتشتیان استان فارس موجب تاسف اینجانب گردید. ایشان در بین خواص به عنوان یکی از چهره‌های علمی و فرهنگی شناخته می‌شد، در بین اعضای محترم انجمن نیز به عنوان شخصی خدوم، منضبط و دارای سجایای اخلاقی بی‌شمار شهره بود. رحلت آن فقید که در راستای تحکیم نظام و دفاع از مشروعیت جمهوری اسلامی ایران به جد خدمت نمود و در جمیع مناسبات اجتماعی و سیاسی همسو با نظام اسلامی مشارکت فعال داشتند، ضایعه‌ای اسف‌انگیز است. درگذشت آن شخصیت خدوم اجتماعی را به قاطبه زرتشتیان ایران اسلامی بالاخص انجمن زرتشتیان شیراز و خاصه همسر و اولاد گرامی وی تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد متعال صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می نمایم. لطف‌اله دژکام، نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز»

1 نظر
  1. شفیعی می گوید

    سلام
    بعنوان همکاری که سالهای متمادی با وی بوده واز اخلاق خوب نامبرده که دور از تکلف و ریا بود بهره بردم برای ان مرحوم ارامش ابدی و برای بازماندگان طلب صبر از خداوند خواستارم
    و ایکاش امکان حضور در محل ارمگاه نامبرده محقق میشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید