تارنمای خبری امرداد

گزارش تصویری از جشن مهرگان کرمان ‎

 کمیسیون جوانان انجمن زرتشتیان کرمان، جشن مهرگان را بدون گردهمایی همکیشان برگزار کرد.

این آیین به شوند (:دلیل) پیشگیری از پخش ویروس کرونا، بدون باشندگی همکیشان و به صورت پخش زنده از نرم‌افزار اینستاگرام نمایش داده شد.

نخست آتریا خادمی، مجری برنامه، بندهایی از گات‌ها را خواند و سپس آقای سیروس نیکبخش، فرنشین انجمن زرتشتیان کرمان به جایگاه آمد و جشن مهرگان را به همگی شادباش گفت و همچنین از همه برگزارکنندگان سپاسگزاری کرد.

در ادامه، گروه موسیقی باران به سرپرستی آریابرزن غیبی به جایگاه آمد و به اجرای موسیقی پاپ پرداخت. در این گروه بیتا خدادادکوچکی، خواننده و نوازنده پیانو، آقای پویان آبادیان نوازنده گیتار و آقای کیا موبدشاهی نوازنده کاخون به همراه آریابرزن غیبی اجرا داشتند.

در ادامه سه نمایش کمدی به سرپرستی آقای فرزادن نیکدین و بازیگیری آقایان بابک نیکدین، خشایار کاویانی و خانم‌ها هلیا گشتاسبیان و آرتمیس کاویانی اجرا شد.

همچنین در ادامه‌ی برنامه خانم کمند کاویانی داستان کاوه و فریدون و ضحاک را به صورت نقالی برای باشندگان اجرا کرد.

در پایان آقای فرزاد نیکدین از کلیه کسانی که در برگزاری این جشن یاری‌رسان بودند، سپاسگزاری کرد.

گزارش تصویری از جشن مهرگان که از ساعت 18 روز آدینه ۱۱مهرماه  1399 خورشیدی در تالار باغچه‌ بوداغ‌آباد کرمان برگزار شد، در ادامه آمده است:

اتریا خادمی . مجری برنامه
سیروس نیکبخش . فرنشین انجمن زرتشتیان کرمان
کمند کاویانی . شاهنامه‌خوانی داستان کاوه و ضحاک
گروه موسیقی باران

فرتورها از تریتی ضیاتبری است.
4090
1 نظر
  1. بهمن مرادیان می گوید

    با سپاس از همت و تلاش برای برگزاری این جشن. اما چرا حداقل اصول بهداشتی رعایت نشده است؟؟ یعنی نمی شد که این جشن به این خوبی برگزار شود و فاصله اجتماعی و موارد دیگر بهداشتی مخصوصا در عکس های دستجمعی پایانی، رعایت شود؟ واقعا باورم نمی شود که فاصله اجتماعی و حداقل موارد بهداشتی اینقدر با سهل انگاری و نصفه و نیمه، به مسخره ایی تلخ گرفته شده است. چرا این جوانان و هم دست اندرکاران انجمن باید اینقدر سهل انگار باشند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید