لوگو امرداد

دلواپسی؛ تک‌آهنگ شادمهر مرزبانی به زودی منتشر می‌شود

3شادمهر مرزبانی«دلواپسی»، نخستین کار هنری جوان زرتشتی، شادمهر مرزبانی، خواننده‌ی موسیقی پاپ به‌زودی منتشر می‌‌شود.

تک آهنگ «دلواپسی» به خوانندگی شادمهر مرزبانی و آهنگسازی و تنظیم جهانبخش یزدانی مرحله‌ی پایانی تولید را می‌گذراند. در این قطعه جهانبخش یزدانی، تنظیم کننده و مدیر تولید، رامین اخترخاوری صدابردار و مدیر هنری، دو هنرمند زرتشتی، گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند. جهانبخش یزدانی، آهنگساز و تنظیم‌کننده، نوازنده‌ی پیانو، مدرس پیانو از هنرمندان کارآزموده است.

شادمهر از ۱۱سالگی دلبسته‌ی هنر خوانندگی می‌شود. از ۱۴ سالگی با نام‌نویسی در کلاس‌های گوناگون، فراگیری این هنر را آغاز و با سخت‌کوشی دوره‌های آموزشی را پیگیری می‌کند. دلبستگی‌اش به دنیای هنر و موسیقی تا جایی پیش رفت که اکنون با تک آهنگ دلواپسی به‌گونه‌ی رسمی پا به دنیای موسیقی می‌گذارد و حرفی برای گفتن دارد. این هنرمند جوان از گام گذاشتن در گستره‌ی هنر می‌گوید: این راه سختی‌های خودش را داشت. بی‌گمان راه آسانی نبود ولی در هر کاری اگر عشق به انجام آن باشد، انجام‌پذیر می‌شود. هر اندازه که راه دشوار باشد، مهم نیست. در كار بايستی علاقه وجود داشته باشد تا يک اثر هنری به بار بنشيند.
شادمهر، جوان 18 ساله ادامه‌ می‌دهد: پس از نزدیک به چهار سال آموزش سخت و پیوسته سرانجام آمادگی تولید آهنگ را پیدا کردم. پس از یک سری آزمون‌های صدا، مراحل تولید را کلید زدیم. اکنون تک‌آهنگ دلواپسی تکمیل شده و تا نیمه‌ی آذرماه پخش می‌شود. درحال کار بر روی 3 آهنگ دیگر و گذراندن مراحل تولید آن هستیم. مرحله‌ی تولید ۳ آهنگ دیگر برپایه‌ی برنامه‌ریزی که انجام داده بودیم تا پایان آذرماه می‌بایست به پایان برسد و پس از آن به مرحله‌ی پخش برسیم. اما با همه‌گیری کرونا و محدودیت‌ها، شاید برای زمانی با دیرکرد روبه‌رو شود اما می‌کوشیم تا برابر با برنامه‌ریزی کار را به پیش ببریم.

برای رسیدن به آرمان نیاز به پشتکار و کوشیدن است. هیچ موفقیتی، اتفاقی نیست. هنرمندان با عشق، به پدیداری هنری می‌پردازند. برای یک اثر هنری نمی‌توان ارزش مادی قائل شد. ولی بی‌گمان بدون پشتوانه‌ی مادی، ماندگاری در این راه به سختی امکان‌پذیر است. پشتیبانی از هنرمند کارایی او را دوچندان می‌کند. شادمهر در آغاز راه هنری، پشتیبانی از هنر و هنرمند را بخش مهمی برای دستیابی به موفقیت‌ می‌داند و می‌گوید: درباره‌ی یک موضوع مهم می‌خواهم سخن بگویم و آن پشتیبانی از هنر و هنرمند است. از هنرمند به دو گونه می‌توان پشتیبانی کرد. پشتیبانی مردمی از انتشار آثار و دیگری پشتیبانی مالی که به‌راستی بخش مهم و دشواری است. من به عنوان یک هنرمند زرتشتی از همه‌ی انجمن‌های زرتشتی و نیک‌اندیشان گرامی خواهش می‌کنم نه تنها من، بلکه همه‌ی هنرمندان زرتشتی که نیاز به حمایت مالی دارند را تنها نگذارند. از آنان پشتیبانی کنند. هنرمندان را یاری کنند تا بتوانیم نتیجه‌ی بهتری به دست آوریم و نام جامعه‌ی زرتشتی را پرآوازه پاس بداریم.

شادمهر مرزبانی، زاده‌ی هفتم مهرماه 1381 فرزند سوسن امیرانی‌بیوکی و شهرام مرزبانی، البرزنشین است. وی اکنون سال پایانی هنرستان رشته‌ی کامپیوتر را می‌گذراند. پس از گرفتن دیپلم، ادامه‌ی تحصیل در رشته‌ی مهندسی صدا دانشگاه هنر از اهداف او است.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. شادمهر بی نظیره..فوق العاده باادب و با اراده..از ته دلم براش آرزوی موفقیت میکنم ..(سمیرا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-03