لوگو امرداد

نوبت دوم مجمع همگانی انجمن زرتشتیان شریف‌آباد یزد برگزار شد

مجمع همگانی نوبت دوم انجمن زرتشتیان شریف‌آباد یزد با دستور جلسه‌ی گزینش هیات نظارت بر انتخابات گردش 28، گزینش بازرسان و ارایه عملکرد هیات مدیره گردش 27 در تالار همایش جنب شاه‌ ورهرام ایزد شریف‌آباد با رعایت شیوه‌نامه‌ی بهداشتی برگزار شد.

مجمع همگانی انجمن زرتشتیان شریف‌‌آباد با باشندگی 35 تن از همکیشان شریف‌آبادی ساعت 17 آدینه ششم فروردین‌ماه 1400 خورشیدی با آیین نیایش و گات‌هاخوانی موبد شاه‌بهرام بلیوانی آغاز شد. سپس داریوش کاموسی، فرنشین انجمن زرتشتیان شریف‌آباد با خوش‌‌آمدگویی به باشندگان و شادباش فرا رسیدن جشن نوروز و زادروز اشوزرتشت گزارش از عملکرد هیات مدیره گردش ۲۷ انجمن را به مجمع همگانی ارایه کرد. در ادامه، داریوش کاموسی، منوچهر ترکی و مهربان وفاداری در جایگاه هیات گرداننده‌ی مجمع با رای باشندگان برگزیده شدند و در ادامه هیات نظارت بر انتخابات گردش 28 با رای باشندگان برای برگزاری انتخابات برگزیده شدند. هیات نظارت بر انتخابات زمان نام‌نویسی از نامزدها و زمان برگزاری انتخابات را تعیین و به آگاهی خواهد رساند.
هموندان اصلی هیات نظارت بر انتخابات گردش 28 به شرح زیر هستند:
موبد شاه بهرام بلیوانی
رشید شمسی
بهدخت کاموسی
کشور نوشیروانی
بانو نوشیر‌وانی
هموندان جانشین (:علی‌البدل) هیات نظارت بر انتخابات:
کشور مندگاری
فیروزه رشیدی
پری دینیاری
پیرو دستور جلسه مجمع همگانی، انتخابات بازرس اصلی و جانشین (:علی البدل) انجام شد و پوراندخت رستمیان بعنوان بازرس اصلی و شیرین خدابخشی بعنوان بازرسان جانشین (:علی البدل) برگزیده شدند.

نیایش و گات‌هاخوانی موبد شاه‌بهرام بلیوانی

داریوش کاموسی، فرنشین گردش 27 انجمن زرتشتیان شریف‌آباد یزد

 فرتورها رسیده است.

4090

5/5 - (5 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

3 پاسخ

  1. بیلان و ترازنامه مالی گردش بیست و هفتم که حق همکیشان شریف آبادیست هنوز به جامعه ارائه داده نشده است. چه کسی پاسخگوست؟

  2. تراز و بیلان مالی یک لیست آراسته شده حسابداری است که بود و نبود گزارش آن هیچ بازخورد اجتماعی نداره فقط امیدوارم هیات مدیره انجمن ها (همه انجمن ها) و بازرسان خودشون از جزییات باخبر باشن و بدانند که در این وانفسای اقتصادی به کجا چنین شتابان می روند

  3. این هم اضافه کنم زمانی که لیست تراز و بیلان را می بینی با یک سری ارقام هم تراز شده به پایان لیست که می رسی به رقم درشتی از کسری بودجه می رسی و شگفت زده از این کسری و ادامه راه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-12-21