چهارمین روز از سیوهشتمین دورهی پیکارهای ورزشی جام جانباختگان پنجشنبه، چهارم امردادماه 1397 خورشیدی در همایشگاه مارکار تهرانپارس با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری میشود.
شطرنج بزرگسالان
ساعت 18
آبتین بهمردی کلانتری — پریناز ایزدی
سوشیانت پوروشسب — مازیار بهمردی
آریومن فروهری — نیما رایومند
خشایار طهمورسیزاده — فریدون نجمی
مهرداد ظهرابیان — منوچهر یزدانی الهآبادی
فرانک لر کلانتری — ستیناز فرودی
نوشین ایرانخواه — شقایق خردادی
آزیتا قدس — پردیس جمشیدیان باغ گلستان
آیدین کیانی — فرنام جوانمردی
شبنم شهروان — استراحت
ساعت 20 و 30 دقیقه
سروش باستانی — پویا فرهی یزدی
متین مژگانی — رایومند نیکنام
آرتین هوشنگی — هومان پورمستدام
سوشیانت پوروشسب — آبتین بهمردی کلانتری
سپند بلندی — آرمین بهمردی
مازیار بهمردی — آرین بمانی چم
شروین نمیرانیان — کیوان بختیاری
فرنام جوانمردی جعفرآباد — مهران فلفلی
نیما رایومند — بهمن کیانی مقدم
سپهر باستانی — فرحناز ایزدی
شطرنج نوجوانان
ساعت 16
متین مژگانی — پویا فرهی یزدی
آرین دهنویزاده — هومان پورمستدام
نیکنام رایومند — غزال خرمشاهی
فرحناز ایزدی — ساینا زند خاوری
شطرنج نونهالان
ساعت 16
سروش باستانی — کیوان بختیاری
آرتین هوشنگی — سپند بلندی
سپهر باستانی — شروین نمیرانیان
آریا شهریاری کلانتری — استراحت
بدمینتون
آغاز دیدارها از ساعت 9 و 30 دقیقه
مانترا رستمی 0 — موژان هماوندی 3
پرویز کدخدایان 2 — آرشام گشتاسبیان 1
نیکو آبیاری جعفرآباد 0 — آرتیمیس رستمی عصرآبادی 3
افروز مهرافزا 0 — مانترا نمیرانیان 3
مانترا رستمی 0 — رازمهر رستمی 3
کیخسرو اشتری 0 — فرنام ایرجی 2
فرین یگانگی 3 — ستاره فرهوشی 1
آناهیتا ایرانخواه 3 — یسنا کاویانی کوثرخیزی 0
نیکتا مالی 3 — نیکو آبیاری جعفرآبادی 0
هومن بمانی چم 0 — مهبود شهریارپور 3
آیسان نمیرانیان 0 — آترم بهمردی 3
هومن فریدونی 0 — کارن نمیری 3
نیکتا مالی 3— ستاره مهرشاهی 0
خشایار کاویانی 3 — سپهر کدخدایان 0
مهرو خسرویانی — آندیا اورمزدی
پارسا دهنوی 3 — سام سلامت 0
داریوش حکیم 0 — کارن نمیری 3
آوا خسرویانی 3 — آتوسا بهمردی کلانتری 0
ستاره مهرشاهی 3 — آرتیمیس رستمی عصرآبادی 0
فوتسال نونهالان
جمشید جم الف 0–— تفت 101 1
جمشید جم ب 0 — تفت 07 1
فوتسال نوجوانان
منتخب ب 0 — مازیار 2
منتخب الف 0— تفت 7
فوتسال بزرگسالان
نیلوفر رستمباغ 6 — اردشیر همتی کرمان 1
آرمان تفت و توابع (2) 4 — محبت مزرعه کلانتر 0
آرمان تفت و توابع (1) 1 — نیلوفر رستم باغ (1 ) 4
یاران جم 9 — به یاد آرش 2
بسکتبال
(بانوان) کانون دانشجویان زرتشتی 12 — فروهر ب 28
(سه نفره) آیندهسازان فروهر 5 — لیکرز 6
(جنبی) چالش مهارت فردی / ساعت 21
والیبال بانوان
اردشیر همتی کرمان 2 — یاران آرمین 0
کانون دانشجویان زرتشتی 0 — یاران میترا 2
والیبال آقایان
کانون دانشجویان زرتشتی 0 — یاران آرش و آرشام 2
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد 1 — اردشیر همتی کرمان 2
تنیس روی میز بزرگسالان آقایان
- سیاوش طهمورثزاده 3— پوروشسب خداپرستی 0
- بهرام ایدلی 2— رامتین خدادادی 3
- آرش آذرگشسب 3— کامیار فرزانه 0
- مهرداد پولادی 3 — سپهر فرودی 2
- شهریار کیانشاهی 3— سیاوش طهمورث زاده 0
- آرش فرودی 3 — رامتین خدادادی 0
- شهریار بازاده 3 — سهراب ویرابی 0
- منوچهر مژگانی 0 — کسری شهریاری 3
- برندهی بازی 4 — برندهی بازی 7
- برندهی بازی 3 — برندهی بازی 8
- برنده بازی 5 — برنده بازی 9
- برنده بازی 6 — برنده بازی 10
تنیس روی میز بزرگسالان بانوان
- مهرنوش خسروی 3-— شهرزاد وهمنی 2
- فرناز آتشبند 3 — میترا نمیرانیان 1
- شهرزاد شهروان 0 — فرناز طهمورثی 3
- مهناز بهمردی 0 — برنده بازی 2 3
- برنده بازی 3 — برنده بازی 1
تنیس روی میز نوجوانان
- ماهان خرمزاد 3 — شایان برومند راد 0
- بابک نیکدین 3— سروش خادمی 0
- پرهام سلامت 3 — مازیار لریان 0
- بردیا کیومرثی 3 — شادمهر یزدانی 1
- نفر نخست گروه 1 3— نفر دوم گروه 2 0
- نفر دوم گروه 1 0 — نفر نخست گروه 2 3
تنیس روی میز نونهالان
- بهداد دینیاری شریفآبادی 0 — ارشیا شهریاری 3
- سامیا آذرگشسبی 3 — سروش بهمردی کلانتری 0
- آروین کشاورزی 0 — آرمان ساسانی 3
- ارشیا شهریاری 3 — آروین کشاورزی 0
- آرمان ساسانی 0 — سروش بهمردی کلانتری 3
تنیس روی میز دوبل بزرگسالان
- شهریار کیانشاهی و آرش فرودی 2 — سهراب ویرابی و مهرداد پولادی 3
- 2. رستم سامیا کلانتری و آرش آذرگشسب 3 — فرشید منوچهری و سپهر فرودی 0
- 3. برنده بازی 2 — بازنده بازی 1
تنیس روی میز دوبل نوجوانان
- ماهان خرمزاد و پرهام سلامت 3 — شادمهر یزدانی و مازیار لریان 0
- خشایار نمیرانیان و مهران آبیاری 3 — بردیا کیومرثی و پارسا مژگانی 1
- برنده بازی 2 — بازنده بازی 1
تنیس روی میز دوبل میکس
- سهراب ویرابی و میترا نمیرانیان 3 — مهرنوش خسروی و ماهان خرمزاد 0
- سامیا آذرگشسبی و پارمیدا زندهنوش — بابک نیکدین و شهرزاد وهمنی / ساعت 21 و 40 دقیقه
- برنده بازی 2 — بازنده بازی 1 / ساعت 23 و 20 دقیقه
یک پاسخ
عالیییییییییییییییییییییی