لوگو امرداد
مسابقه‌های انفرادی چهارشنبه 3 امردادماه

برنامه و نتایج بازی‌های انفرادی روز سوم جام جان‌باختگان

برنامه‌ی بازی‌های انفرادی روز سوم سی‌وهشتمین پیکارهای جام جان‌باختگان از سوی تارنمای کمیته‌ی ورزش کانون دانشجویان زرتشتی اعلام شد.

پس از برگزاری مسابقات نتایج در همین پست گذاشته می‌شود.

 

برنامه بازی‌های بدمینتون

آریانا باستانی  –   آرتیمیس رستمی                           

شقایق بهدینیان  –    آناهیتا ایرانخواه 0                         

سپهر خسرویانی 0  –     سینا همتی                          

کوشا شهریاری –    کیخسرو اشتری   0                        

یاسمن نجمی   3  –    فرین یگانگی                              

مهرنوش کاویانی  2  –    مهتاب گشتاسبی                     

همتا هرمزدی  –   ملوینا بهرامی   2                                

شروین کاوسی    –    شایان فره وشی                    

ستاره مهرشاهی   –   آریانا باستانی   0                           

سپهر کدخدایان  2   –   فرهود یگانگی   0                       

سینا همتی     –    سپهر خسرویانی  2                  

تیم اول گروه 1   –   تیم دوم گروه2                      

رازمهر رستمی  1  –   آیسان نمیرانیان                        

شهاب فرهادیان   –   شاهین بزرگچمی                        

نفر اول گروه 2     –  نفر دوم گروه1                           

 آیدا شهروان   –  فرین فرهادیان یزدی                   

آتریا رادی –  پرستو باستانی   3                     

شقایق بهدینیان  2 –  پیوند غیبی   0                    

داریوش حکیم    – مهربرزین رستمی                           

آتوسا بهمردی 0   –  ستاره فره وشی        

تیم اول گروه1   –  تیم دوم گروه2          

 نازگل مالی      –   آتوسا پوراردشیری  0       

کوشا شهریاری    –   شهنام فرهادیان               

نفر اول گروه4    –   نفردوم گروه 3        

پگاه ایزدی   2  – آیسان نمیرانیان    0     

مانترا رستمی     –   اترم بهمردی     3       

شراره دارابیان 0    –  آویسا پشوتنی زاده   2   

امید نوشیروانی   3    –  آریا طوفان             

مهسا مهرآیین    2   –  فرین فرهادیان یزدی    

مهربرزین رستمی  3   –  کارن نمیری            

نیکان شهریاری       –  آرین کاویانی             

پارسا دهنوی       – مهبود شهریارپور   0     

شراره دارابیان       –  رومینا زره پوش        

شهنام فرهادیان    0    –   فرنام ایرجی   2         

آرمان کاویانی          –  پیمان گشتاسبی        

سام سلامت           – هومن بمانی چم   3     

تیم اول گروه3       –  تیم دوم گروه4          

مهربرزین رستمی  –    هومن فریدونی        

آرشام گشتاسبیان     –    پرویزکدخدایان           

یاسمن نجمی       –     آوا خسرویانی  0        

نفراول گروه1      –      نفردوم گروه2          

فرشاد کاویانی      –     فرشید رستمی              

رستم پرستار       –     زرتشت پوروشسب      

کاویان گشتاسبی 0  –    شادمهر یزدانی  2              

 خشایار کاویانی    –   سام نمیرانیان             

سینا همتی     0     –   کاویان گشتاسبی   2        

نفر اول گروه1   –    نفر دوم گروه2           

شینا سرداری    2  –    پگاه شهریاری        

پرویز کدخدایان  0 –    آرین کاویانی    2            

آندیا اورمزدی   2  –    آتوسا پوراردشیری  0        

نفر اول گروه1   –    نفر دوم گروه2            

 دوبل میکس بدمینتون

نوشین معاونت و آریا نوشیروانی چمی  2
مهرو خسرویانی و کوشا شهریاری   1

کیانفر یگانگی و فرین یگانگی 0
همایون مبارکه و آیدا شهروان  2

فرشاد کاویانی و  مهرنوش کاویانی
فرزین رستمی و شراره دارابیان

ورهرام خوبیاری و آویسا پشوتنی زاده
خشایار کاویانی و شیرین اردشیریان 

کیانفر یگانگی و فرین یگانگی  0
رامین ستوده نیا و ملوینا بهرامی  2

 

برنامه‌ی بازی‌های تنیس روی میز

بازی ها                                    رده            ساعت                     

فرهاد ورجاوند  –  نوشیروان فروغیان    انفرادی بزرگسالان    19:00

پارسا مژگانی    – بردیا کیومرثی          انفرادی نوجوانان      19:00          

نیکنام نامداری  –  بهرام ایدلی              انفرادی بزرگسالان   19:20

بهداد دینیاری   –  آروین کشاورزی         انفرادی بانوان        19:40

سپهر فرودی 0  –  کسری شهریاری      

شهریار بازاده 3 –  فرهاد آریایی         

فرناز آتشبند 3 –  شهرزاد شهروان  0      

شادمهر مرزبانی 3 –  بابک نیکدین  2    

کیانا فرهمند 1 –   شهرزاد وهمنی  3      

شادمهر یزدانی  3 –  ماهان خرمزاد      ا

ارشیا شهریاری 0 –  سروش بهمردی   

بهداد دینیاری 0  –  سامیا آذرگشسبی 3    

مهرداد پولادی  –  فرزان ستایشی       

پارمیدا زنده نوش 3 –  آریانا نجمی  1     

 آرش آذرگشسب 3 –  دینیار مژگانی   انفرادی بزرگسالان   21:20

شایان برومند  –  پارسا مژگانی           انفرادی نوجوانان      21:40

کسری شهریاری 3 –  سپند ایزدی       

سامیا آذرگشسبی 3 –  آرمان ساسانی  0  

شادمهر مرزبانی 0 –  مازیار لریان    3     

رامتین خدادادی  3 –  پیمان جهانگیری  0 

شهریار کیانشاهی  3 –  اردشیر بهشاد   0

پرهام سلامت  3 –  سروش خادمی   0   

بیتا خداداد کوچکی 0 – فرناز طهمورثی 3   

اول گروه 1  –  دوم گروه 2             انفرادی بانوان      22:40

سپند ایزدی  –  سهراب هیربد           انفرادی بزرگسالان  23:00

اول گروه 1   –  دوم گروه 2            انفرادی بزرگسالان   23:20

دوم گروه 1  –  اول گروه 2          انفرادی بزرگسالان      23:40

 تنیس روی‌میز دوبل و میکس

بابک نیکدین و شهرزاد وهمنی
مهناز بهمردی،سروش بهمردی        19:00

مهران آبیاری و خشایار نمیرانیان
شادمهر یزدانی و مازیار لریان     19:20

سهراب ویرابی و مهرداد پولادی
رستم سامیا کلانتری،آرش آذرگشسب   19:40

سپهر کیانی و نیکنام رادخو
بردیا کیومرثی و پارسا مژگانی      20:20

 سپهر فرودی و فرشید منوچهری 
 امید ماوندادی و مازیار مژگانی    21:20

شهریار بازاده و منوچهرگوهرریزی 0
بازنده بازی 7                   

بهرام ایدلی و فرهاد ورجاوند
برنده بازی 19                 23:00

سامیا آذرگشسبی و پارمیدا زنده نوش
سهراب ویرابی و میترا نمیرانیان    23:00

سپهر باستانی و داریوش نامداری
 بازنده بازی 4                   23:20

رستم سامیا و نیلوفر ظهرابی
 بازنده بازی 33                23:40 

 

برنامه‌ی بازی‌‌های رشته‌ی شطرنج

شطرنج نونهالان

 شروین نمیرانیان          سروش باستانی  1

  کیوان بختیاری       1/2       سپند بلندی  1/2

 آرتین هوشنگی      1         آریا شهریاری  غ

  سپهر باستانی        &a

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-05-02