برپایهی آگاهیرسانی تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی برنامه ی پیکارهای روز نخست جام جانباختگان در رشتههای انفرادی اعلام شد. پس از برگزاری پیکارها نتایج بازیها در همین پست نوشته میشود. این پیکارها پس از برگزاری آیین گشایش آغاز میشوند.
برنامهی بازیهای رشته شطرنج
رده بزرگسالان:
فرنام جوانمردی جعفراباد 1 مهرداد ظهرابیان 0
نیلوفر رایومند 1/2 شبنم شهروان 1/2
فریدون نجمی 1 دلارام سهیمی غ
بهار بهشاد 1 فرزاد کاویانی غ
سوشیانت پوروشسب 1 ستی ناز فرودی 0
شقایق خردادی 1 بهمن کیانی مقدم غ
آذین نیکجو غ آناهید رادی غ
نوشین ایرانخواه 0 خشایار طهمورسی زاده 1
آریومن فروهری 1 آرمیتا کاویانی غ
نیما رایومند 0 آبتین بهمردی کلانتری 1
پریناز ایزدی 1 آرمیتا پیروزمند 0
منوچهر یزدانی اله آبادی 1 خسرو بهمردی غ
فرانک لر کلانتری 1 آزیتا قدس 0
آرمین بهمردی غ پردیس جمشیدیان باغ گلستان 1
مازیار بهمردی کلانتری 1 آیدین کیانی 0
برنامه بازیهای رشته تنیس روی میز
رده: بزرگسالان
منوچهر مژگانی 0 مهرداد پولادی 3
پورشسب خداپرستی 0 رامتین خدادادی 3
دوبل میکس:
پارمیدا زنده نوش , سامیا آذرگشاسبی 3
شهرزاد وهمنی , بابک نیک دین 2
دوبل نوجوانان:
پارسا مژگانی مقدم , بردیا کیومرثی 3
داریوش نامداری ، سپهر باستانی اله ابادی 0
نوجوانان:
سروش خادمی 0 – مازیار لریان 3
بزرگسالان:
مهناز بهمردی کلانتری 3 – کیانا فرهمند 1
نوجوانان:
ماهان خرم زاد 3 – بردیا کیومرثی 1
دوبل بزرگسالان:
نوشیروان فروغیان ، منوچهر دمهری
فرهاد ورجاوند ، بهرام ایدلی
نوجوانان:
پرهام سلامت 3 – شادمهر مرزبانی 0
بزرگسالان:
آرش فرودی 1 – شهریار کیانشاهی 3
دوبل میکس:
نیلوفر ظهرابی , رستم سامیا کلانتری 0
سروش بهمردی کلانتری , مهناز بهمردی کلانتری 3
بزرگسالان:
منوچهر دمهری 3 – فرهاد ورجاوند 0
نوجوانان:
پارسا مژگانی 1 – شادمهر یزدانی 3
دوبل بزرگسالان:
مهرداد پولادی ، سهراب ویرابی 3
سپهر فرودی قاسم ابادی ، فرشید منوچهری 0
بزرگسالان:
مهرنوش خسروی 3 – آریانا نجمی 0
نونهالان:
ارشیا شهریاری 3 – آرمان ساسانی 1
بزرگسالان:
سیاوش طهمورث زاده 3 – نیکنام نامداری یزد 0
دوبل نوجوانان:
بهداد دینیاری شریف آبادی 0 – سروش بهمردی کلانتری 3
برنامه بازیهای رشته بدمینتون
بازیها
افروز مهرافزا 3 – آتریا رادی 0
کارن نمیری 1 – مهربرزین رستمی عصرآبادی 3
کوشا شهریاری 2 – فرنام ایرجی 0
مهرنوش کاویانی گوهرخیزی 2 – شیرین ناهید 0
فرشاد کاویانی گوهرخیزی 2 – زرتشت پوروشسب 0
آذین کیانی 2 – مهنوش رشیدی شریف اباد 0
شقایق به دینیان 2 – یسنا کاویانی کوثر خیری 0
همتا هرمزدی 0 – مهرآفرین رستمی عصرآبادی 0
مهرو خسرویانی 2 – نازگل مالی 0
کیارش شهریاری – شادمهر نوایزدان
آرین کاویانی 2 – آرشام گشتاسبیان 0
نیکو آبیاری جعفر آباد 3 – آریانا باستانی 0
بردیا باستانی 3 – آریا طوفان 0
یاسمن نجمی 3 – ستاره فره وشی 0
خشایار کاویانی کوثرخیزی 2 – فرهود یگانگی 0
فرزین رستمی عصر آباد 0 – شهاب فرهادیان 0
پیوند غیبی 0 – آناهیتا ایرانخواه 2
آریا نوشیروانی چمی و نوشین معاونت 2 شایان فره وشی و آندیا اورمزدی 0
رازمهر رستمی 0 – موژان هماوندی 3
آرمان کاویانی 3 – شایان یزدگردی 0
ورهرام خوب یاری و آویسا پشوتنی زاده 0 – شروین کاوسی زین آباد و رومینا زره پوش 2
آوا خسرویانی 3 – فرین یگانگی 0
شیرین اردشیریان شریف آبادی 0 – شینا سرداری 2