لوگو امرداد

مجمع سالیانه انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران برگزار شد

با برگزاری نوبت دوم مجمع همگانی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران بازرسان قانونی این انجمن در سال مالی پیش رو گزینش شدند.

واپسین دستور مجمع انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران، انتخاب بازرسان قانونی بود. پس از معرفی نامزدهای و شمارش آرا، هوشنگ کیانی زین‌آباد و فرشید نیکفام رای اعتماد اعضای حاضر در جلسه را بدست آوردند و مسوولیت بازرسی انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران را در سال مالی 1400 بر دوش خواهند داشت.
پیش از برگزاری انتخابات، رستم مزدیسنی، فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران، گزارش و بیلان عملکرد هیات‌مدیره‌ی انجمن در سال گذشته را ارایه داد. سپس فرشید نیکفام، بازرس این انجمن گزارش بازرسان از سال مالی 1399 را به آگاهی باشندگان در نشست رساند و در پایان گزارش‌های ارایه شده به اتفاق آرا به تصویب مجمع رسید.
این مجمع در نوبت دوم، روز اردیبهشت امشاسپند و تیر‌ماه در گاهشمار زرتشتی برابر با چهارشنبه 30 تیرماه 1400 خورشیدی از ساعت 10 بامداد، با رعایت شیوه‌نامه‌ی بهداشتی دوران کرونا در خانه نرگس آغاز به کار کرد. پس از اعلام رسمیت، بهرام مزدیسنی، کتایون خسرویانی، رشید فرهی‌فر، هما خسرویانی (هیات‌رییسه)، مازیار پوررستمی (منشی) با رای باشندگان، در جایگاه هیات رییسه‌ی مجمع قرار گرفتند.

22 7

3 20 4 13 5 11 6 9 7 11 رستم مزدیسنی فرنشین انجمن تفت و توابع مقیم تهران 

رستم مزدیسنی فرنشین انجمن تفت و توابع مقیم تهران

هیات مدیره انتخابات از راست: بهرام مزدیسنی، کتایون خسرویانی، رشید فرهی فر، هما خسرویانی( هیات رییس)، مازیار پوررستمی(منشی)

هیات‌رییسه انتخابات از راست: بهرام مزدیسنی، کتایون خسرویانی، رشید فرهی فر، هما خسرویانی( هیات‌رییسه)، مازیار پوررستمی (منشی)

رستم مزدیسنی فرنشین انجمن تفت و توابع مقیم تهران گزارش عملکرد سالیانه را خواند

رستم مزدیسنی فرنشین انجمن تفت و توابع مقیم تهران گزارش عملکرد سالیانه را خواند

فرشید نیکفام گزارش  سالیانه مالی بازرسان را خواند

فرشید نیکفام گزارش سالیانه مالی بازرسان را خواند

12 8

13 8 14 8 15 6 16 6 17 7

18 7

19 7

20 6

21 8

هوشنگ کیانی زین‌آباد و فرشید نیکفام بازرسان انتخاب گردیدند

1 41

فرتور از همایون مهرزاد است.

2393

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-05