تارنمای خبری امرداد

وبینار نگهداری میراث فرهنگی در نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران‌باستان

وبینار نگهداری از میراث فرهنگی با سخنرانی موبدیار سرور تاراپوروالا در اینستاگرام ایران‌باستان برگزار می‌شود.

در وبینار فرهنگی نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران‌باستان، موبدیار سرور تاراپوروالا دانش‌آموخته‌ کارشناسی‌ارشد شیمی و دانشجوی کارشناسی‌ارشد زبان‌های باستانی، پیرامون «نگهداری از میراث فرهنگی» سخن می‌گوید. این وبینار روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ خورشیدی از ساعت 19 در اینستاگرام ایران‌باستان برگزار می‌شود.

نمایشگاه مجازی آیین و فرهنگ ایران باستان با برگزاری آیین گشایش، آدینه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۰ خورشیدی در اینستاگرام ایران‌باستان iran_bastan@ آغاز به کار کرد. نمایشگاه تا دوم مهرماه به کار خود ادامه خواهد داد.

برگزاری غرفه فروش آنلاین، پخش مستندهایی از خوراکی‌های آیینی زرتشتیان، معرفی جشن‌های ماهانه ایران‌باستان و سفره‌های آیینی، پاسخ به پرسش‌ها، معرفی دودمان‌های ایران‌باستان، بینارهای فرهنگی و شاهنامه‌خوانی از جمله برنامه‌هایی است که در این مدت در نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران‌‌باستان iran_bastan@ به نشانی http://instagram.com/iran_bastan ارایه می‌شود.

کانون دانشجویان زرتشتی هر دو سال یک‌بار نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان را برگزار می‌کند. امسال با پایداری همه گیری کووید، نمایشگاه به‌گونه‌ی مجازی در اینستاگرام ایران باستان برپا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید