تارنمای خبری امرداد

حضور در مجموعه‌های انجمن زرتشتیان تهران با ارایه کارت واکسن

در صورت بازگشایی‌ مجموعه‌های سرپوشیده‌ی وابسته به انجمن زرتشتیان تهران، همکیشانی که گواهی الکترونیکی دو نوبت واکسیناسیون کووید-19 را در اختیار داشته باشند، می‌توانند از نیایش‌گاه‌ها، مجموعه‌ها و آیین‌های انجمن زرتشتیان تهران بهره‌مند شوند.

آنچه خواندید بخشی از آگاهی‌نامه‌ی انجمن زرتشتیان تهران درباره چگونگی بهره‌وری از مکان‌های سرپوشیده‌ی زیرمجموعه‌ی این انجمن در صورت بازگشایی به دنبال کاهش روند همه‌گیری کووید است. متن کامل این آگاهی‌رسانی را در ادامه می‌خوانیم:

«انجمن زرتشتیان تهران به آگاهی همکیشان گرامی می‌رساند، نیایشگاه‌های شاه‌ورهرام ایزد و آدریان تهران و دیگر مجموعه‌های سرپوشیده وابسته به انجمن زرتشتیان تهران همچنان بسته است. امید است در صورت ادامه روند کاهش همه‌گیری ویروس کرونا و بهبود وضعیت بیماری در شهر تهران، با هماهنگی انجمن محترم موبدان و انجام تمهیدات لازم، این نیایش‌گاه‌ها و سایر مجموعه‌های خدماتی انجمن بطور محدود برای استفاده همکیشان با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی بازگشایی گردند. لازم به تاکید است که با آغاز بازگشایی‌ها، تنها و تنها همکیشانی که هر دو دوز واکسن را تزریق کرده و گواهی الکترونیکی واکسیناسیون را دریافت کرده و در اختیار داشته باشند، می‌توانند در نیایشگاه‌ها، مجموعه‌ها و آیین‌های انجمن زرتشتیان تهران حضور یابند. از این رو از کلیه همکیشان علاقمند به حضور در اماکن و مراسم دینی و آیینی زرتشتیان درخواست می‌گردد نسبت به انجام واکسیناسیون خود و خانواده خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام نمایند».

شایان گفتن است، همه‌ی افرادی که دو نوبت واکسن زده‌اند می‌توانند در سامانه salamat.gov.ir کارت واکسن دیجیتال فارسی خود را به رایگان دریافت کنند. زدن دو نوبت واکسن دلیلی بر رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی نیست. همچنان می‌بایست استفاده‌ی درست از ماسک، فاصله‌گذاری فیزیکی دو متر و شست‌وشوی درست دست‌ها را برای پیشگیری از ابتلا به کووید در نظر گرفت.

3 نظرات
 1. آشنا می گوید

  آیا گذاشتن محدودیت قانونی است؟؟

 2. بابک شهریاری می گوید

  آشنای عزیز پرسش‌گری خوب است اما شایسته است بجای نام مستعار نام واقعی خود را می‌نوشتی، تفاوت تصميم گیر با منتقد در این نکته است‌ که اولی آشنا و دومی ناشناس است‌ اولی مسعولیت تصميم خود را پذیرفته و دومی حتی حاضر به پذیرش مسعولیت انتقاد خود نيست. ببخشید از رک گویی

 3. کیارش می گوید

  بادرود
  بابک عزیز ایا نام مستعار یا واقعی عزیزان در قسمت نظرات تا کنون در مجموعه انجمن تاثیری داشته ایا باعث شده حتی یک مورد از نظرات یا پیشنهاد همکیشان در خصوص مجموعه انجمن مورد بررسی قرار گرفته و یا ترتیب اثری داده شود .اگر دقت نمایید در قسمت نظرات هم همکیشان کمرنگ شدند و دیگر حتی زحمت تایپ انتقاد خود در مورد انجمن را هم بخود نمیدهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید