لوگو امرداد

معرفی دبیر کنگره جوانان برگزیده زرتشتی

11کارگروه روابط عمومی هفتمین کنگره جوانان برگزیده زرتشتی دبیر این کنگره را معرفی کرد.
برپایه‌ی آگاهی‌رسانی روابط عمومی کنگره‌ی جوانان برگزیده‌ی زرتشتی، فربد خانی‌زاده به عنوان دبیر این دوره از همایش معرفی شده است. وی دانش‌آموخته‌ی دکترای ریاضیات از دانشگاه کنت انگلیس و از جوانان پرتلاش هازمان زرتشتی است. خانی‌زاده افزون بر فعالیت در زمینه‌ی علمی، در زمینه‌های هنری و ورزشی نیز سر رشته دارد. وی پس از شرکت در دور پیشین همایش، دبیری هفتمین کنگره‌ی جوانان برگزیده زرتشتی و همراهی با گروه برگزاری این دوره را بر دوش گرفت.
به گزارش روابط عمومی همایش، از میان بیش از صد تن از جوانان شایسته و موفق هازمان زرتشتی ایران که امسال برای باشندگی در همایش نام‌نویسی کرده‌اند، پس از بررسی و بازخوانی پیشینه و رزومه‌هایی که آنها فرستاده بودند، نزدیک به 30 تن از برگزیدگان برای همایش فراخوانده شدند.
همایش جوانان برگزیده‌ی زرتشتی در راستای آشنایی و ایجاد پل‌های ارتباطی محکم میان جوانان موفق و تاثیرگذار هازمان زرتشتی طراحی شده و برگزار می‌شود. این همایش در پی آن است که در کنار سپاسداری از تلاش‌ها و دستاوردهای برگزیدگان، به ایجاد مسیرهای نوین برای ساختن هر چه بهتر آبنده‌ی هازمان خود بپردازد.
 هفتمین کنگره‌ی جوانان برگزیده زرتشتی، روزهای 8 تا 11 آبان‌ماه 1397 خورشیدی در اصفهان برگزار می‌شود. گروه برگزیدگان زرتشتی در روز گشایش این همایش، مهمان انجمن زرتشتیان اصفهان و هازمان زرتشتی این شهر است.

 

 

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

10 پاسخ

  1. درود و شادباش به هنرمند عزیز و مایه افتخار همکیشانمان هستند

  2. درود و شادباش به هنرمند عزیز و مایه افتخار همکیشانمان هستند

  3. نام های برگزیدگان را اعلام می کنید؟ چرا نام و رزومه ی برگزیدگان دوره های قبل از سایت کنگره ی جوانان برگزیده ی زرتشتی حذف شده است؟ اگر به کار خود اطمینان دارید علت این پنهان سازی چیست؟

  4. نام های برگزیدگان را اعلام می کنید؟ چرا نام و رزومه ی برگزیدگان دوره های قبل از سایت کنگره ی جوانان برگزیده ی زرتشتی حذف شده است؟ اگر به کار خود اطمینان دارید علت این پنهان سازی چیست؟

  5. لطفا نام برگزیدگان را اعلام نمایید و بگویید هر کدام چند دوره برگزیده بوده اند.

  6. لطفا نام برگزیدگان را اعلام نمایید و بگویید هر کدام چند دوره برگزیده بوده اند.

  7. درود: آقای دکتر خانی زاده دستاورد شما از کنگره ی پیشین علاوه بر دبیر شدن چیست؟ در ارتباط با رزومه تان بیشتر توضیح دهید.

  8. درود: آقای دکتر خانی زاده دستاورد شما از کنگره ی پیشین علاوه بر دبیر شدن چیست؟ در ارتباط با رزومه تان بیشتر توضیح دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-23