تارنمای خبری امرداد

سپاسداری از خداداد کشمیری رابط فعال سازمان نظام پرستاری تهران

از خداداد کشمیری، پرستار کارشناس ارشد بیمارستان قلب شهیدرجایی، به پاس همکاری شایسته با سازمان نظام پرستاری به عنوان رابط فعال بیمارستان‌های تهران به‌ویژه در دوران همه‌گیری کرونا سپاسگزاری شد.

خداداد کشمیری، به شوند داشتن ویژگی‌های پذیرش مسوولیت و همکاری در افزايش کارايی و اثربخشی سامانه‌ی مراقبت سلامت، در حکمی از سوی بیمارستان قلب شهید رجایی به عنوان رابط بیمارستان با هیات‌مدیره‌ی سازمان نظام پرستاری تهران برگزیده شد و امسال با گذشت ۱۷ سال همکاری پیوسته و شرکت فعال در همایش‌های سازمانی و آموزش همکاران پرستاری به‌ویژه در دوران سخت کرونا، از سوی سازمان نظام پرستاری تهران بزرگ مورد تقدیر قرار گرفت.
این پرستار زرتشتی، پس از دریافت مدرک کارشناس ارشد پرستاری از دانشگاه سراسری علوم پزشکی همدان و گذراندن دوره‌های پرستاری جراحی قلب باز به همراه برادر دوقلوی خود که کارشناس‌ارشد پرستاری از دانشگاه تهران است، در بیمارستان امام خمینی تهران در بخش (ICU_OH)، مراقبت‌های ویژه جراحی قلب بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران، به استخدام رسمی درآمد. در مدت خدمت، سرپرستاری بخش‌های بیمارستانی به او پیشنهاد شد ولی با علاقه‌ای که به کار بالینی داشت سمت سرپرستاری را نپذیرفت و هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه مشغول به کار است. همچنین به کار آموزش نیز می‌پردازد و دوره‌های بازآموزی icu را به همراه برادرش برای پرستاران icu برگزار می‌کند.
خداداد کشمیری زاده‌ی 29 بهمن ماه ۱۳۵۷ در شهر کرمانشاه، فرزند رستم کشمیری و فیروزه شیوان است. پدر دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ریاضی از دانش‌سرای عالی تهران، هم اکنون بازنشسته آموزش و پرورش و مادر، خانه‌دار هردو در استان یزد ساکن هستند. وی سال ۱۳۹۰ با شهرزاد هرمزدی، پیمان همسری بسته و فرزندشان به نام کورش در دبستان جمشیدجم پایه‌ی سوم مشغول به تحصیل است.

 

4.4/5 - (13 امتیاز)
2 نظرات
  1. مهرداد پوررستمی می گوید

    درود براقای خداداد کشمیری و سایر همکاران همکیش کادر درمان که در دوران سخت و دشوار همه گیری کرونا با از خود گذشتگی و فداکاری افتخار افرین بوده وموجب مباهات هازمان خوشنام ودیرپای زرتشتی شدند .به سهم خود به ایشان شادباش گفته و برایشان تندرستی و بهروزی از درگاه ایزد دانا خواستارم.مهرداد پوررستمی دندانپزشک

  2. مریم کلهری می گوید

    سلام.تبریک به آقای خداداد کشمیری.همواره موفق وسربلندباشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید