لوگو امرداد
امیدها برای صعود کمرنگ شد

جوانان زرتشتی یزد رفسنجان را بدون امتیاز ترک کرد

تیم والیبال جوانان زرتشتی یزد1تیم جوانان زرتشتی یزد، مقابل میزبان خود، تیم مس رفسنجان به پیروزی دست نیافت و شانسِ صعود از مرحله مقدماتی لیگ برتر کمرنگ شد.

هفته هفدهم مرحله‌ی مقدماتی پیکارهای والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» که از یکشنبه سوم بهمن‌ماه با دیدار ستارگان فارس و ذوب‌آهن اصفهان آغاز شده بود، امروز (دوشنبه چهارم بهمن‌ماه) با برگزاری چهار دیدار در شهرهای تهران، رفسنجان، ورامین و کاشان پیگیری شد. در نخستین بازی امروز جوانان زرتشتی یزد در سالن 9 دی مهمان مس رفسنجان بود و با نتیجه سه بر صفر و با امتیازات 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 19 مقابل میزبان خود شکست خورد. با توجه به بازی هفته پایانی جوانان زرتشتی یزد مقابل پیکان تهران (تیم چهارم جدول) و از سوی دیگر تیم ریف اصفهان مقابل تیم ته جدولی بانوان ورامین ، به نظر می‌رسد شانس صعود از مرحله‌ی مقدماتی اندک خواهد بود. نازآفرین فنودی، شهناز برادران مهاجری، معصومه اسماعیل‌زاده و رقیه مصطفوی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این دیدار را بردوش داشتند. جدال دو تیم مس رفسنجان و جوانان زرتشتی یزد به مدت 81 دقیقه به درازا انجامید. فتوحی‌پور پس از پایان بازی به خبرنگار امرداد گفت: «از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و نسبت به سطح توقعی که از تیم داشتم عملکرد خوبی داشتند». تیم جوانان زرتشتی یزد نخستین باشندگی در لیگ برتر را تجربه کرد و در بیشتر بازی‌ها گرچه پیروز میدان نبود ولی بازی پایاپای را با حریفان خود به نمایش گذاشت و به یقین در صورت حمایت از این تیم جهت ماندگاری در لیگ برتر، در فصل‌های آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.
رده بندی لیگ برتر زنان تا پایان هفته هفدهم به گونه‌ی زیر است:
1. سایپا / 16 برد و 47 امتیاز
2. ذوب‌آهن اصفهان / 16 برد و 47 امتیاز
3. باریج‌اسانس کاشان / 14 برد و 44 امتیاز
4. پیکان / 11 برد و 33 امتیاز
5. مس رفسنجان / 8 برد و 25 امتیاز
6. مهرسان / 7 برد و 20 امتیاز
7. ستارگان فارس / 6 برد و 18 امتیاز
8. ریف اصفهان / 4 برد و 12 امتیاز
9. جوانان زرتشتی یزد / 3 برد و 9 متیاز
10. بانوان ورامین / بدون برد و امتیاز
بیست‌ویکمین دوره ی پیکارهای والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» از روز پنج‌شنبه 13 آبان‌ماه با حضور 10 تیم آغاز شده است و تیم‌های جوانان زرتشتی یزد، سایپا، ذوب‌آهن اصفهان، پیکان، ستارگان فارس، مس رفسنجان، مهرسان، باریج اسانس کاشان، ریف اصفهان و هیات والیبال ورامین 10 تیم حاضر در این رقابت‌ها بوده‌اند، مرحله مقدماتی لیگ برتر زنان سال 1400 به صورت رفت و برگشت و یک هفته روزهای پنج‌شنبه و یک هفته روزهای دوشنبه و پنج‎شنبه برگزار شده است. در پایان رقابت‌های مقدماتی هشت تیم برتر به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد و مراحل پلی‌آف لیگ برتر زنان سال 1400 تا تعیین جایگاه نهایی هشت صعودکننده ادامه خواهد داشت.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-01-25