تارنمای خبری امرداد
آدینه 22 آذرماه

آزمون هماهنگ دانش آموزان زرتشتی شیراز برگزار شد

آزمون دینی نیمسال نخست زرتشتیان شیراز آدینه 22 آذر‌ماه 1398 خورشیدی از ساعت ۱۱ به شکل هماهنگ با دیگر شهرهای زرتشتی‌نشین کشور برگزار شد.
این آزمون با باشندگی همه‌ی دانش‌آموزان زرتشتی ساکن شیراز در تالار روانشاد یزدانیِ مجموعه دینی، فرهنگی و ورزشی این شهر برگزار شد. شماری از خانواده‌های دانش‌آموزان، آموزگاران و هموندان هیات رییسه‌ی کمیسیون دینی انجمن زرتشتیان شیراز نیز در زمان برگزاری آزمون در بیرون از تالار باشنده بودند. نظارت بر آزمون را مهری فلاحتی بر دوش داشت. از نکات جالب توجه پذیرایی از دانش‌آموزان در طول آزمون با میوه بود که مورد پسند دانش‌آموزان قرار گرفت. از سوی دیگر در حالی که آزمون هماهنگ ترم دوم سال تحصیلی قبل با چینشی منظم و بهره‌گیری از صندلی‌های دسته‌دار برگزار شده بود، این بار مجدد چون گذشته از صندلی‌های معمولی بهره گرفته شد.

 فرتورها از شهرام پوردهی است.

4090

3 نظرات
  1. فراهانی می گوید

    آفرين و پيروز باشيد

  2. فرید می گوید

    با درود، آنگونه که در فرتورها دیده می شود میزهایی که برای آزمون بکار رفته میزهای پذیرایی سالن بوده اند که بسیار کوتاه بوده اند و به همین روی آزمون دهندگان یا باید بسیار خم می شدند و با درد کمر آزمون می دادند و یا اینکه همانند برخی که در فرتور دیده می شوند میزهای سنگین را بر روی پای خود بگذارند و با تحمل درد پا آزمون را آنگونه برگزار نمایند.

  3. یک ايرانی می گوید

    با تماشای تصاویراين جوان ها ، انسان به شوق می آید . در پناه یزدان باشيد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید