لوگو امرداد

شمار شرکت‌کنندگان مانتره 29 اعلام شد

photo 2022 04 27 10 19 45 900x900 1 شمار شرکت‌کنندگانی که در دو بخش اوستاخوانی و مانترک بیست‌و‌نهمین همایش مانتره،کانون دانشجویان زرتشتی نام‌نویسی کرده‌اند از سوی کانون اعلام شد.

تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی، شرکت‌کنندگان ۴ رده اوستاخوانی همایش مانتره را بدین صورت اعلام کرده است:

رده‌ی ازبرخوانی زیر ۱۰ سال: ۳۹ نفر

رده‌ی اهنودگات: ۵۹ نفر

رده‌ی اشتود-سپنتمدگات: ۱۹ نفر

رده‌ی کل گاتا: ۱۲ نفر

گفتنی است بخش اوستاخوانی برای شرکت کنندگان زیر ۱۳ سال به صورت مجازی و برای دیگر شرکت‌کنندگان به صورت انتخابی(مجازی یا حضوری) برگزار می‌شود.

در بخش مانترک که ویژه شرکت کنندگان ۱۰ تا ۱۳ سال است و امسال به صورت مجازی برگزار می شود نیز ۳۰ نفر نام نویسی اولیه را در زمان تعیین شده انجام داده‌اند.

این افراد، از سوی کانون دانشجویان زرتشتی از مراحل بعدی که شامل کلاس‌های مجازی است، آگاه خواهند شد. پس از تکمیل نام‌نویسی، جلسه‌ای با والدین متقاضیان شرکت در مانترک برگزار خواهد شد تا ایشان در جریان اهداف عملیاتی بخش مانترک و نحوه‌ی برگزاری کلاس‌ها قرار بگیرند. سپس کانون دانشجویان زرتشتی کلاس‌ها و کارگاه‌هایی به صورت مجازی به منظور انجام کار گروهی، افزایش حس همکاری، مشارکت و آشنایی با مهارت‌های پژوهشی را در ماه‌های تیر تا شهریور فراهم می‌آورد.چگونگی گزینش بر پایه‌ی حضور و غیاب در کلاس‌های تیر تا شهریورماه و حضور فعال و تایید آموزگار کلاس‌ها بوده و شرکت‌کنندگانی که بیش از ۵ جلسه در کلاس‌ها حاضر نباشند، از روند گزینشی مانترک حذف خواهند شد.

بیست و نهمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره روزهای ۸ تا ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ به صورت نیمه حضوری برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-23