لوگو امرداد
فرنشین انجمن زرتشتیان‌تفت و توابع خبر داد

کرونا جشنواره فرهنگی پیر نارکی را لغو کرد

پوسترخداداد کیانی پور،فرنشین انجمن زرتشتیان‌تفت و توابع از برگزار نشدن جشنواره‌ی فرهنگی پیر نارکی خبر داد.

خداداد کیانی پور گفت: به شوند (:دلیل) آغاز دوباره همه‌گیری ویروس کرونا، سی‌و‌چهارمین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی برگزار نخواهد شد.

کیانی پور یادآور شد که به‌خوبی اشتیاق نوجوانان و جوانان زرتشتی برای دریافت جوایز بعد از دو سال وقفه را درک می‌کنیم ولی برگزاری جشنواره نباید باعث ایجاد ناراحتی و مشکل برای حتی یک خانواده زرتشتی گردد، ولی در صورتی‌که شرایط بهبود یافته و به حالت ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۱ برگردد این انجمن در روزهای مناسبی که در ماه‌های آینده وجود دارد، جشنواره را برگزار خواهد کرد.
وی این اطمینان را به خانواده‌ها و دانش‌آموزان داد که اگر در ماه‌های آینده، شرایط بهبود نیابد و امکان برگزاری جشنواره به وجود نیاید، انجمن زرتشتیان تفت و توابع یزد، پیشکش‌ها و تقدیرنامه‌ها را به دست تک تک شرکت‌کنندگان در سی‌و‌چهارمین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی خواهد رساند.
فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع یزد، در پایان از همه همکیشان درخواست‌ کرد تا شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند و از باشندگی در گردهمایی‌ها، حتی خانوادگی تا جای ممکن خودداری نموده و حتما از ماسک استفاده نمایند تا این موج جدید نیز با کمترین مشکل و ناراحتی پشت سر گذاشته شود و به یاری اهورامزدا، شاهد ناراحتی‌های جدید و از دست دادن دوباره‌ی همکیشان نباشیم.

پیش از این بنا بود جشنواره‌ی فرهنگی پیر نارکی 13 امردادماه 1401 برگزار شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. با سپاس از این تصمیم. متاسفانه باید هنوز خاطرنشان کرد که انجمن ها باید کرونا را جدی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-30