لوگو امرداد
به روزرسانی می‌شود

دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در دبیرستان نمونه دولتی کرمان

تارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی  دبیرستان‌های دوره‌ی دوم سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

مهرآفرین رستمی در رشته‌ی ریاضی فیزیک دبیرستان دوره‌ی دوم  نمونه دولتی ایرانمنش کرمان پذیرفته شده است. وی دوره‌ی یکم متوسطه را در دبیرستان دولتی فرهیختگان کرمان گذرانده است. مهرآفرین برپایه‌ی برنامه‌ریزی‌های مشاوران دبیرستان درس خوانده و آمادگیِ شرکت در آزمون را به دست آورده است.

مهرآفرین رستمی فرزند آرین‌دخت طهمورسی‌زاده و برزو رستمی، زاده‌ی شانزدهم شهریورماه 1383 خورشیدی در کرمان است. با علاقه‌مندی به ورزش دوست دارد ادامه‌ی تحصیل را در رشته‌‌ی تربیت بدنی دنبال کند. وی بازیکن تیم بدمینتون استان کرمان است. مهرآفرین، نوجوان ورزشکار نزدیک به 5 سال است که رشته‌ی بدمینتون را در باشگاه اردشیر همتی کرمان، به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند. وی در پیکارهای مدارس کرمان، نایب قهرمان ناحیه شد. همچنین کسب جایگاه نخست جام جانباختگان در رشته بدمینتون و مقام دومی جام بدمینتون شیراز را در کارنامه‌ی ورزشی خود دارد.

مهرآفرین رستمی پذیرفته شده در دبیرستان دوره‌ی دوم نمونه دولتی کرمان

مهرآفرین رستمی پذیرفته شده در دبیرستان دوره‌ی دوم نمونه دولتی کرمان

تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم و نمونه دولتی را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-05