لوگو امرداد

نشست روشنگری مجمع انجمن زرتشتیان تهران برگزار می‌شود

انجمن زرتشتیان تهراننشست هم‌اندیشی درباره‌ی دستور کار مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران، آدینه ۱۶ تیر‌ماه در تالار دبیرستان فیروزبهرام برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران، این نشست آدینه 16 تیرماه 1402 از ساعت 9:30 آغاز می‌شود. قرار است چند مورد از مسایل مهمی که نیاز به تایید مجمع دارد و در مجمع همگانی روز ۲۳ تیر ماه مطرح خواهد شد، به بحث و بررسی و هم اندیشی گذاشته شود.
در این آگهی‌نامه آمده است: «هیات‌مدیره گردش ۴۵ از همه‌ی همکیشان عضو انجمن دعوت می‌کند در این نشست حضور یابند تا بتوان با هم‌اندیشی و بهره‌گیری از خرد جمعی، به نتایج بهتری رسید و بتوان در راه بهبود و پیشبرد امور انجمن که متعلق به هموندان (اعضا) است، گام بلندی برداشت».

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

2 پاسخ

 1. درود فراوان
  خواهش می‌کنم در خصوص مشکل همکیشان شهرستانی بابت پذیرشگاه تصمیم گیری شود.
  حداقل سوییت‌هایی ساده در محل مارکار یا هر جای دیگری جهت استفاده چندروزه مسافران شهرستانی اختصاص یابد.
  ازهر گوشه‌ کشور، افرادی به دلایل مختلف مجبور به مراجعه و اقامت درتهران هستند که با هزینه‌های بالا، بسیار دشوار است. با سپاس از توجه به موقعتان

 2. درود فراوان
  بعید می دانم دغدغه این باشد. تجربه گردش قبل نشان می دهد که یکهفته قبل از مجمع چنین نشستی برگزار می کنند برای فروش ملک یا به اصطلاحی که کمیسیون موقوفات بکار می برد، تبدیل به احسن کردن املاک. انگشت شمار همکیش می روند و توضیحاتی کلی و بدون مستندات کارشناسی و حقوقی و بدون بیان جزییات داده می شود و بعد در مجمع طرح و تصویب می کنند. هرکس هم در مجمع گفت چرا موضوع به این مهمی را قبلا و در زمان قانونی اطلاع رسانی نکردید تا زمان کافی برای بررسی باشد، می گویند نسشت که داشتیم، خب شرکت می کردید و سوالات را آنجا مطرح می کردید. در نشست ها هم هرکسی زیاد پیگیر شود، ……
  حداقل دوستان انجمن پاسخ بدهند آن فروش ها و تبدیل به احسن شدن های قبلی چه شد و آیا نتیجه و خیری برای جامعه داشت یا هنوز می گوییم انجمن پول ندارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-11-23