لوگو امرداد

وزارت کشور مجمع انجمن زرتشتیان تهران را تایید نکرد

05 1 1مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران که در روز 23 تیرماه 1402 تشکیل شد به دلیل عدم تصویب صورت‌های مالی، مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفت.

اسفندیار خسروی، فرنشین هیات‌رییسه‌ی مجمع 23 تیرماه انجمن زرتشتیان تهران با تایید این خبر به خبرنگار امرداد گفت: به دلیل اینکه مجمع صورت‌های مالی را تصویب نکرده است باید مجدد مجمع همگانی در نوبت اول و دوم از صفر تا 100 تکرار شود. انتخابات هیات بازرسان نیز ملغی است. قرار شد دوباره اطلاعیه‌های نوبت اول و دوم مجمع از سوی انجمن زرتشتیان تهران صادر شود و زمان‌بندی به گونه‌ای باشد که نوبت دوم مجمع 14 مهرماه 1402 تشکیل شود. همان روزی که هیات‌رییسه نظارت بر مجمع انتخاب کرده بود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

5 پاسخ

  1. مسوول این ندانم کاری به عهده چه کسی است؟ هیات رییسه که هر یک پیشکسوت هستند؟ رییس انجمن که سالیان مجمع برگزار کرده؟ بازرسان که گفتند بدون استناد گزارش نمی‌دهند؟ چه کسی پاسخگوی وقت هدر رفته مردم و اعتبار 120 ساله انجمن است؟

  2. این دو ماه تا تشکیل مجمع انجمن بدون بازرس است؟ شاید برنامه حذف بازرسان بوده

  3. متاسفانه. اصلا مشخص نیست. چه کاری در انجمن صورت میپذیرد. وقتی تمام امور وقف از اجاره و تعمیرات و مالیات و ساخت و ساز املاک و زمینها و حتی حق و حقوق انجمنیها و اعضایش و بازرسان و مبالغ در حسابداری انجمن مشخص و واضح است و گردش و طراز بندی صورت میپذیرد
    پس چه اشکالی پدید آمده است که به این همه در بن بست برخورد کرده ایم. پس به افراد لایق بسپارید تا مورد تایید وزارت کشور قرار گیرد. سپاس از همه ی دست اندرکاران خوب و دلسوز همکیشان محترم و خیر.

  4. تا لحطه ای که من دارم دیدگاه میگذارم ۳ دیدگاه وجود دارو همگی با نام مستعار ! با همه احترامی که برای دلسوزان قائل هستم باید بگم مشکلات اینجوری حل نمیشه باید کمر همت بست و آمد وسط گود و نام و ننگ را به‌ جان خرید . نکته دوم اینکه قبلآ در نوشنار با عنوان آسیب شناسی مجمع هم ذکر کرده بودم عدم مشارکت اکثریت منجر به تحمیل نظر اقلیت میگردد، باید حساس بود به میدان آمد و دست همازوری داد از منیت ها دست شست به خرد جمعی احترام گذاست. ایدون باد بابک شهریاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-12-05