لوگو امرداد

تازه‌ترین خبرها از سازمان فروهر

نشست هم‌اندیشی با اولیا و آموزگاران دینی دو برنامه‌ برای هماهنگی آغاز سال تحصیلی جدید و دو برنامه‌ی ‌درون سازمانی انتخاب رابط‌های کمیسیون‌ها و دیدار با نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس از رویدادهای فرهنگی سازمان فروهر در آغازین روزهای ماه شهریور بود.

در آستانه‌ی فرارسیدن سال تحصیلی ۱۴۰3-۱۴۰2 دو برنامه‌ی هماهنگی در سازمان فروهر انجام شد.
چهارشنبه هشتم شهریور ماه 1402، نشستی با آموزگاران و دست‌اندرکاران اجرایی کلاس‌های دینی سازمان فروهر در ساختمان این سازمان برگزار شد. در این نشست درباره موضوعات مختلفی، شامل روند آموزشی و شرایط برگزاری حضوری کلاس‌ها گفت‌وگو شد و مورد بررسی قرار گرفت.
آدینه ۱۰ شهریور ماه، در برنامه‌ای دیگر و در راستای هماهنگی‌های آغاز سال تحصیلی پیش‌ رو، نشست هم‌اندیشی با اولیای دانش‌آموزان و دست اندرکاران اجرایی کلاس‌های دینی سازمان فروهر در ساختمان این سازمان برگزار شد. در این نشست درباره مواردی مانند مسایل و رویکرد آموزشی و شرایط برگزاری حضوری کلاس‌ها با والدین دانش‌آموزان گفت‌وگو و نظرخواهی شد. اولیا نکته‌ها، موضوعات و پیشنهادهای خود را به آگاهی کمیسیون دینی رساندند.
یکشنبه 12 شهریور ماه نشستی با اعضای هیات مدیره سازمان فروهر برگزار شد. این نشست با نیایش آغاز و سپس اعضا و افراد، اهداف، نظرات و چگونگی انجام کارهایی را که در نظر گرفته‌اند به گفت‌وگو گذاشتند تا بتوانند با بهره‌مندی از هم‌اندیشی و خرد جمعی بهترین گزینه و روش‌های اجرایی را برگزینند.

در پایان این نشست رابط‌های کمیسیون‌ها با رای هموندان هیات مدیره به شرح زیر گزینش شدند:

  • کمیسیون ساختمان : پدرام خرمی
  • کمیسیون دینی : مهرتاش مهروزیاد زردشتی
  • کمیسیون هنری، فرهنگی و اجتماعی : اردشیر اورمزدی
  • کمیسیون ورزشی : شهنام فرزانه
  • کمیسیون مالی : شایان باستانی اله‌آبادی
  • کمیسیون انتشارات : آرزو غریب‌شاهی
  • کمیسیون آموزشی و تفریحی : شهریار نژادکی
  • کمیسیون روابط عمومی : سروش پورنارنجی

روز یکشنبه 19 شهریورماه هموندان هیات مدیره منتخب سازمان فروهر برای دیدار با اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس، به مجموعه پردیس علم و فناوری رفتند. در این دیدار، نخست هموندان جدید هیات مدیره معرفی و سپس مسایل، موضوعات و پیشنهادهای پیرامون سازمان فروهر مطرح و گفت‌وگو شد. در پایان اسفندیار اختیاری با معرفی مجموعه پردیس علم و فناوری، اعضای سازمان را با بخش‌های این مجموعه آشنا ساخت.

1 19 2 17 3 18 4 19 5 18 6 17 7 18

فرتور از تارنمای سازمان فروهر است.
6744

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-01