تارنمای خبری امرداد

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس در پی درگذشت فرنشین انجمن زرتشتیان شیراز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، درگذشت افلاتون سهرابی، فرنشین انجمن زرتشتیان شیراز را به جامعه‌ی زرتشتیان این شهر، جامعه‌ی ادیان توحیدی فارس و کشور آرامش باد گفت.
صابر سهرابی در پیام آرامش‌باد که روز سه‌شنبه منتشر شد، یاد افلاطون سهرابی، فرنشین انجمن زرتشتیان شیراز را گرامی داشت و در این پیام به پیروان ادیان توحیدی بر پیوند و همدلی و همبستگی ادیان به ویژه در شرایط دشوار کنونی تاکید کرد.
به گزارش ایرنا-شیراز در این پیام آمده است: «همبستگی بین ادیان توحیدی از دیرباز، جزیی از فرهنگ عمومی مردمان فارس بوده است، در پی فقدان رییس انجمن زرتشتیان شیراز، با آرزوی مغفرت از درگاه خداوند مهربان، درگذشت افلاطون سهرابی را به همکیشان آن مرحوم، جامعه ادیان توحیدی فارس و کشور از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در این پیام عنوان کرد: از حضرت باریتعالی، شادی روح و آمرزش ابدی عزیز از دست رفته را مسئلت می‌کنم، امید که صبر جلیل و اجر جمیل از جانب بخشنده مهربان شامل حال بازماندگان آن مرحوم شود».
افلاطون سهرابی، 10 شهریورماه سال ۱۳۲۶ خورشیدی در شهر یزد چشم به جهان گشود. وی که از سال ۱۳۷۲ خورشیدی تاکنون فرنشینی انجمن زرتشتیان شیراز را بر دوش داشت، شامگاه دوشنبه چهارم فروردین‌ماه 1399 خورشیدی درگذشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید