تارنمای خبری امرداد

یاری‌ انجمن زرتشتیان کرج به آسیب‌دیدگان از کرونا

انجمن زرتشتیان کرج با پرداخت وام بدون بهره، همکیشان کرجی را در جبران زیان کار و پیشه‌ پی آمده از همه‌گیری بیماری کرونا، یاری می‌رساند.

انجمن زرتشتیان کرج به آگاهی رساند، درراستای یاری‌رسانی و جبران بخشی از زیان آن دسته از همکیشان کرجی که در پی همه‌گیری بیماری کرونا، در کار و پیشه و زندگی آنان سختی پیش آمده و متحمل آسیب شده‌اند، وام  بدون بهره‌ی شرافتی پرداخت می‌شود.
نیک‌اندیشانی که با پرداخت کمک‌های خود خواهان همازوری با انجمن زرتشتیان کرج هستند با خزانه‌دار انجمن، دانشپور دینیاریان هماهنگی کنند.

همکیشانی که به سبب همه گیری بیماری کرونا، کار و پیشه‌ی آنان دچار رکود شده، متحمل بیکاری و ضرر و زیان شده‌اند برای دریافت وام بدون بهره‌ی شرافتی با خزانه‌دار انجمن، دانشپور دینیاریان به شماره‌ی 09122683395 تماس بگیرند.

اطلاعات و مشخصات افراد کاملاً محرمانه نزد انجمن زرتشتیان کرج نگهداری می‌شود.

1 نظر
  1. بهمن مرادیان می گوید

    با سپاس از انجمن زرتشتیان کرج از این که به طور رسمی فعالیت کمک رسانی را اعلام کرده اند. بسیار کار ضروری است. البته این بستگی به برنامه و بودجه انجمن دارد که بتواند به طور عمومی اعلام کند که افراد از نقاط مختلف بتوانند درخواست کنند. اما شاید بهتر بود که تمامی انجمن ها با هماهنگی برنامه ایی مشترک را در این زمینه اعلام می کردند و هر انجمن افراد حوزه جغرافیایی خود (و البته با شرایطی افرادی که احتمالا در حوزه جغرافیایی هیچ انجمنی نیستند) را مدیریت می کردندند. در انصورت اگر انجمنی بودجه اضافی داشت به انجمن دیگر انتقال می داد و از سوی دیگر روش دریافت نیز روشن و روشمند بود. الان احتمالا هر کدام از انجمن ها در حال انجام کمک هایی هستند که متاسفانه روشمند و شفاف نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید