لوگو امرداد

آریابرزن غیبی در مقطع کارشناسی‌ارشد موسیقی پذیرفته شد

آریابرزن غیبیآریابرزن غیبی در آزمون کارشناسی ارشد با رتبه‌ی برتر 19 کشوری در رشته‌ی موسیقی‌شناسی (اتنوموزیکولوژی) دانشگاه هنر تهران پذیرفته شد.

آریابرزن غیبی، جوان هنرمند زرتشتی توانست آزمون کارشناسی ارشد در رشته‌ی موسیقی‌شناسی (اتنوموزیکولوژی) را با موفقیت بگذراند و دوره‌ی روزانه‌ی دانشگاه هنر تهران، پذیرفته شود. آزمون موسیقی در دو مرحله‌ی تئوری و عملی برگزار شد و این جوان موفق رتبه‌ی اولیه‌ی ۴۱ و رتبه‌ی نهایی ۱۹ کشوری را به دست آورده است. وی دانشنامه‌ی کارشناسی موسیقی را تابستان 1399 خورشیدی از دانشگاه علمی کاربردی کرمان دریافت کرده است.

12 سال تدریس و آموزش موسیقی کودکان و نوجوانان، سرپرستی گروه موسیقی باران و گروه سرود اشا از پیشینه‌ی هنری آریابرزن غیبی به شمار می‌رود. ساز تخصصی وی پیانو است و در کنار آن در نواختن گیتار، سنتور، بلز و درامز نیز مهارت دارد. وی از همکاران تارنمای امرداد است و در گروه خبر و عکس کرمان با امرداد همکاری می‌کند.

آریابرزن غیبی فرزند آناهیتا طهمورسی‌زاده و روانشاد موبدیار مهران غیبی، زاده‌ی سال 1369 خورشیدی در کرمان، پیش از گرایش به موسیقی، دانش‌آموخته‌ی کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان است. با علاقه‌ای که به هنر موسیقی در خود پیدا کرد با انگیزه‌ی آموختن تخصصی موسیقی در این مسیر گام گذاشت.

این جوان پویا، پیدا کردن هدف را نخستین گام برای دستیابی به خواسته‌ها بیان می‌کند و می‌گوید: «برای موفقیت نخست باید هدف را پیدا کرد، سپس با برنامه‌ریزی و ترسیم مسیر راه با همه‌ی وجود برای رسیدن به هدف کوشید. به هیچ وجه داشتن استعداد مهم نیست، مهمترین نکته برای دستیابی به موفقیت فقط و فقط کوشش، پشتکار و داشتن انگیزه هست و پیوستگی در کار و برنامه‌ریزی. به همگی پیشنهاد می‌دهم که تنها برای هدفی که دوستدار آن هستند برنامه‌ریزی کنند و از هیچ چیزی نهراسند. هنر و رشته‌های هنری را جدی و پرتوان دنبال کنند».

امرداد این پیروزی را به آریابرزن غیبی و خانواده‌ی گرامی‌اش شادباش می‌گوید.

همکیشان می‌توانند از راه‌های ارتباطی هفته‌نامه‌ی خبری-فرهنگی امرداد، ایمیل به نشانی [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه پیام‌رسان واتساپ و تلگرام امرداد به شماره‌ی 09198040593 موفقیت‌های خود را بازتاب دهند.

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

3 پاسخ

  1. گاه یک شادی هزاران آفرین برای خود و دیگران میسازد h-m

    شادباش فراوان آریابرزن عزیز و پرتلاش

  2. سپاسگزارم همایون جان عزیزم. بسیار به من لطف داری. برای همگی ارزوی شادی و تندرستی و موفقیت دارم از خدای بزرگ و مهربان.

  3. درود بر آریابرزن، دوست و همکار گرامی. شادباش فراوان میگم و امیدوارم همواره پیروز و پایدار و مایه سرافرازی بمانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-11-23