لوگو امرداد
ویژه برنامه همه‌گیری کرونا

بیستمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن؛ رویدادی مجازی

انجمن یانش‌وران مانتره بیستمین دوره پیکار‌های والیبال جام وهمن را به شیوه‌ی مجازی از رویه‌ی رسمی جام وهمن در اینستاگرام برگزار می‌کند.

جام بیستم وهمن، همراه با چالش‌ها و برنامه‌های جدید ویژه‌ی شرایط جهانگیری (:پاندمی) کرونا روزهای ۲۱ تا ۲۴ بهمن‌ماه 1399 خورشیدی مجازی برگزار می‌شود.
در همین راستا چالش‌ها و مسابقه‌هایی پیش‌بینی شده از نخستین روز تا روز پایانی جام ادامه خواهد داشت. آیین‌ گشایش جام در تاریخ ۲۱ بهمن‌ماه و آیین پایانی نیز در تاریخ ۲۴بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
شرایط و آیین‌نامه شرکت در این دوره از مسابقه‌های جام وهمن به‌زودی به آگاهی همکیشان خواهد رسید.
دوستداران همراهی با این ویژه‌ برنامه می‌توانند بیستمین دوره جام وهمن را از رویه‌ی رسمی جام وهمن در اینستاگرام jamevahman@ دنبال کنند.

نامه‌‌ی دبیر انجمن یانش‌وران مانتره را در این راستا بخوانید:

«به خشنودی اهورامزدا
یک‌بار دیگر ماه بهمن از راه رسید و بی شک قسمت اعظمی از جامعه خوشنام زرتشتی منتظر پیکارهای تخصصی والیبال جام وهمن هستند. همانگونه که استحضار دارید انجمن یانش‌وران مانتره خویشکاری برگزاری جام وهمن را به مدت 19 سال است بر عهده دارد و با تکیه بر نیرو و اراده جوانی اعضایش توانسته هر ساله جامی با کیفیت و در خور ورزش و ورزشکاران جامعه برگزار نماید و بازیکنان و مربیان و داوران بی شماری را به کشور معرفی نماید.امسال به فراخور مشکلات پیش آمده و بیماری کوید 19 و فراگیری جهان شمول این بیماری از برگزاری این مسابقات به صورت حضوری ناتوان هستیم.اما جوانان این انجمن بیکار نبوده و به پاس تقدیر و تشکر از کادر قهرمان درمان این مرز و بوم و همچنین ارزش نهادن به تمامی عزیزانی که در این 19 سال چه به عنوان برگزارکننده و چه عنوان شرکت‌کننده و تماشاگر و همچنین داوران و مربیان بر آن شدیم تا بیستمین دوره از پیکارهای جام وهمن را بصورت مجازی در پخش زنده اینستاگرام (instagram.com/jamevahman) و با برنامه‌های متنوع که بیشتر جنبه‌ی یادآوری خاطرات و اتفاقات ویژه‌ی این سالیان می‌باشد، برگزار کنیم.
منتظر دیدار تک تک شما عزیزان در این رویداد مجازی هستیم و امید داریم که سال آینده مانند ادوار گذشته کنار هم جمع شویم و همازوری و همبستگی جامعه ی خود را به جهانیان نشان دهیم. ایدون باد».

5/5 - (2 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-01-08