تارنمای خبری امرداد

صعود تیم والیبال بانوان جوانان زرتشتی یزد به مرحله نهایی لیگ دسته یک

تیم باشگاه جوانان زرتشتی یزد به عنوان میزبان با سه دور متوالی پیروزی بر تیم پاس گرگان، به مرحله‌ی نهایی پیکارهای والیبال لیگ دسته یک بانوان قهرمانی باشگاه‌های کشور صعود کرد.

دور نیمه‌نهایی پیکارهای والیبال لیگ دسته یک بانوان قهرمانی باشگاه‌های کشور در گروه یک در یزد به میزبانی باشگاه جوانان زرتشتی این شهر پیگیری شد. بازی روز دوم پنجشنبه دوم بهمن‌ماه 1399 خورشیدی در سالن یگانگی باشگاه جوانان زرتشتی یزد به شوند فراگیری ویروس کرونا بدون باشندگی تماشاگران و با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی برگزار شد. تیم باشگاه جوانان زرتشتی یزد، میزبان این دور از پیکارها، به ترتیب با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰ بر حریف خود تیم پارس گرگان به پیروزی رسید.

سرپرست تیم بانوان جوانان زرتشتیان یزد از صعود این تیم به مرحله نهایی لیگ دسته اول بانوان ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، آناهیتا نمیرانیان، سرپرست تیم بانوان جوانان زرتشتی یزد گفت: در مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال ایران دو تیم جوانان زرتشتیان یزد و پاس گرگان در یزد به مصاف یکدیگر رفتند.
نمیرانیان ابراز کرد: در پایان این مسابقه تیم جوانان زرتشتی یزد با نتیجه سه بر صفر تیم پاس گرگان را شکست داد و به مرحله بعدی مسابقات صعود کرد.
او با بیان اینکه این مسابقات به مدت سه روز برگزار می شود، افزود: تیم سازمان باشگاه جوانان زرتشتی یزد در گروه دو این مسابقات با تیم‌های آریا مقام پارس مشهد، پاس گرگان، سامسونگ قائمشهر هم گروه است.
نمیرانیان با بیان اینکه مرحله نهایی مسابقات ۱۹ بهمن ماه برگزار می‌شود، افزود: مسابقات لیگ دسته اول والیبال ایران به صورت متمرکز با حضور۴ تیم از اول بهمن به مدت سه روز به میزبانی یزد در حال برگزاری است.
او ابراز کرد:هدف کادر فنی و بازیکنان تیم کسب نتایج مطلوب و صعود به لیگ برتر بانوان والیبال ایران است.

رییس هیات والیبال شهرستان یزد در پیامی صعود تیم باشگاه جوانان زرتشتی یزد به مرحله‌ی نهایی لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور را به کادر فنی، مدیریت و بازیکنان سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی شادباش گفت و با آرزوی قهرمانی تیم و صعود تیم به لیگ برتر والیبال بانوان کشور، این پیروزی را افتخاری در تاریخ والیبال بانوان استان یزد دانست که با همبستگی و همدلی دختران مسلمان و زرتشتی رقم خورد.

مرحله دوم پیکارهای والیبال دسته یک باشگاه‌های کشور که از یکم بهمن‌ماه آغاز شده است در ۲ گروه تا سوم بهمن‌ماه پیگیری می‌شود که ۲ تیم برتر از هر گروه به مرحله بعد صعود می‌کنند و در نهایت ۲ تیم لیگ برتر می‌شوند.

فرتورها از سازمان و باشگاه والیبال جوانان زرتشتی یزد است.
1719

5/5 - (5 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید