لوگو امرداد
کرونا بار دیگر جامعه‌ی فوتبال ایران را سوگوار کرد

علی انصاریان، ملی‌پوش نام‌آشنای فوتبال ایران درگذشت

ansariyan1علی انصاریان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران و تیم ملی ایران در پی دچار شدن به بیماری کرونا، پس از چندین روز دست و پنجه نرم کردن با این بیماری، امروز چهارشنبه پانزدهم بهمن‌ماه 1399 خورشیدی، درگذشت.

به گزارش ایسنا، علی انصاریان که از آغاز بهمن‌ماه  در پی دچار شدن به کرونا در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری بود، سرانجام جهان را بدرود گفت.

زنده‌یاد انصاریان زاده‌ی ۱۳۵۶ خورشیدی بود و فوتبال حرفه‌ای را از سال ۱۳۶۹ خورشیدی، با عضویت در تیم جوانان پیام تهران آغاز کرد. بانک سپه، بانک ملی و فجر سپاسی دیگر تیم‌هایی بودند که علی انصاریان در رده جوانان در آن‌ها بازی کرد در ادامه به تیم بزرگسالان فجرسپاسی پیوست تا فوتبالش را حرفه‌ای‌تر ادامه دهد. او سال ۱۳۷۷ پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد و در ۸۸ بازی ۶ بار تواست برای سرخ‌‌پوش‌های پایتخت گلزنی کند.

او یک سال به سایپا رفت در ادامه دوباره به پرسپولیس برگشت و در دو سال ۴۸ بار برای این تیم به میدان رفت. این مدافع میانی سال ۱۳۸۶ راهی استقلال شد در ۲۳ بازی هم پیراهن این تیم را پوشید. استیل‌آذین، استقلال اهواز، گسترش فولاد تبریز و شاهین بوشهر از دیگر تیم‌هایی بودند که انصاریان برای آن‌ها بازی کرد و در نهایت در سال ۱۳۹۰ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مدافع نام آشنای فوتبال ایران ۶ بار هم برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفت و برای این تیم افتخار‌آفرینی کرد.

هفته‌نامه‌ی امرداد درگذشت علی انصاریان، بازیکن نام‌‌آشنای تیم ملی فوتبال را به مردم ایران، هواداران و خانواده‌ی گرامی‌اش آرامش‌باد می‌گوید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-07-03
امرداد