لوگو امرداد
تاج گوهر خداداد کوچکی به «عصر خانواده» می‌رود

برنامه زنده شبکه دو سیما، میزبان مادر شهید زرتشتی

تاج گوهر خداداد کوچکی (خادم) امروز، ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۵ خورشیدی مهمان برنامه‌ی زنده‌ی «عصر خانواده» خواهد بود. این برنامه از ساعت ۱۸ در شبکه‌ی دو سیما آغاز خواهد شد.
مادر جانباخته فرهاد خادم برای بزرگ‌داشت هفته‌ی دفاع مقدس در این برنامه‌ی زنده باشنده خواهد بود تا از فرهاد، فرزندش و خاطره‌های او بگوید. فرهاد خادم از بنیان‌گذاران کمیسیون مددکاری کانون دانشجویان زرتشتی و جام جانباختگان زرتشتی بود و پس از جان باختن او، مادرش راه فرهاد را ادامه می‌دهد.
مهمان دیگر این برنامه‌ی زنده،‌ حمید صالحی، جانباز ۷۰ درصد جنگ ایران و عراق و هموند(:عضو) هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی است. او که از دست‌اندرکاران موزه‌ی صلح است، در این برنامه از ویژگی‌های جنگ و خوبی صلح سخن خواهد گفت.
این برنامه ساعت ۱۸ از شبکه‌ی دو پخش می‌شود و پخش دوباره (تکرار) برای آن در نظر گرفته نشده است. اما برای دیدن نسخه‌ی ضبط شده‌ی برنامه می‌توانید به تارنمای «تلویبیون» بروید. پس از جست‌وجوی نام یا تاریخ برنامه، نسخه‌ی ضبط شده‌ی این گفت‌وگو در اختیارتان قرار خواهد گرفت. تارنمای شبکه دو سیما این برنامه را برای کسانی که به تلویزیون دسترسی ندارند، به صورت پخش زنده نمایش می‌دهد.

به نوشتار امتیاز بدهید.
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-11-13