لوگو امرداد

آغاز نام‌نویسی نامزدهای گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران

14 4 1زمان نام‌نویسی نامزدهای هموندی در هیات‌مدیره‌ی گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران از 8 خوردادماه آغاز شده و تا 24 خوردادماه ادامه می‌یابد.

پیرو آگاهی‌رسانی انجمن زرتشتیان تهران، همکیشان واجد شرایط برپایه‌ی ماده ۱۳ اساسنامه که داوطلب احراز سمت عضویت در هیات‌مدیره گردش 45 انجمن هستند، در بازه زمانی 8 تا 24 خوردادماه 1400 خورشیدی با همراه داشتن دو قطعه عکس ۴×۳، کارت ملی و کارت شناسایی انجمن زرتشتیان تهران در ساعات اداری به دبیرخانه انجمن رفته و نام‌نویسی کنند.

شرایط نامزدهای هیات‌مدیره انجمن برپایه‌ی ماده 13 اساس‌نامه انجمن زرتشتیان تهران:
انتخاب شوندگان بایسته است دارای شرایط زیر باشد:

1_ از پدر و مادر زرتشتی متولد و استوار به آیین و سنن زرتشتی بوده و به شکست آنها مشهور نباشند.
2_ از حقوق اجتماعی محروم نگردیده و وابسته به نهادهای ضد میهنی و ضد انقلاب نباشد.
3 _ سی سال تمام داشته و ساکن تهران باشند.
4 _ کارت شناسایی از انجمن زرتشتیان تهران داشته باشند.
5 _ از حقوق بگیران – مستاجرین املاک انجمن و اعضا هیات نظارت بر انتخابات (در آن زمان) نباشند.

عضویت در هیات‌مدیره انجمن زرتشتیان تهران و شرایط عضویت در ماده 11 اساسنامه‌ی انجمن و تبصره 1 و 2 چنین آمده است:

ماده 11- برای انجام تکالیف انجمن 21 نفر از افراد زرتشتی واجد شرایط ماده 13به عنوان نمایندگان اصلی با رای مخفی و اکثریت نسبی انتخاب می‌شوند و 7 نفر بعدی به ترتیب آراء به عنوان عضو علی‌البدل برگزیده و معرفی خواهند شد.

تبصره 1- هیچ‌یک از افراد واجد شرایط برای نمایندگی انجمن نمی‌توانند بیش از سه دوره‌ی متوالی و یا پنج دوره‌ی متناوب به نمایندگی انجمن انتخاب شوند مگراینکه در آخرین مجمع همگانی گردش انجمن با پیشنهاد هیات‌ رییسه‌ی مجمع همگانی انتخاب مجدد آن فرد یا افراد پیشنهاد شده را برای تامین نظر خاص مفید بداند و تجدید انتخاب آنان را بلامانع دانسته به صلاح جامعه تشخیص و مراتب را تصویب و تایید نماید.

تبصره 2- عضویت انجمن افتخاری بوده و هیچ یک از اعضا به هیچ عنوانی حق دریافت وجه، پاداش و حقوقی را از انجمن نخواهند داشت مگر عضوی از انجمن که به سمت سرپرست دبیرخانه به طور موظف و تمام وقت در دبیرخانه انجمن انجام وظیفه نماید.

پیرو بند 4 اساسنامه انجمن زرتشتیان تهران، گردش كار هیات‌مدیره برای هر دوره سه سال خورشیدی است.

نوبت نخست مجمع همگانی به‌طور فوق‌العاده انجمن زرتشتیان تهران‌ براساس مواد ۱۶ و ۲۶ اساسنامه با دستور کار انتخاب هیات‌رییسه ‌گرداننده مجمع و انتخاب ۲۱ نفر عضو اصلی و ۷ نفر عضو علی‌البدل هیات‌مدیره گردش 45، در ساعت ۹ بامداد روز چهارشنبه ۲۶ خردادماه ۱۴۰۰ در محل جشنگاه خسروی برگزار می‌شود.

چنانچه نوبت نخست مجمع به حد نصاب نرسد، مجمع نوبت دوم در روز آدینه، ۱۱ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ بامداد، در همان محل، تشکیل خواهد شد.

پیرو ماده 16 اساسنامه، مجمع همگانی برای بار نخست با حضور نصف به‌علاوه یک اعضا (دارندگان کارت شناسایی انجمن زرتشتیان تهران) تشكیل و رسمیت خواهد داشت و برای بار دوم كه حداقل دو هفته بعد تشكیل خواهد شد با هر تعداد اعضا حاضر رسمیت داشته و مصوبات آن با اكثریت نصف به علاوه یک عده حاضر نافذ و معتبر است.

ماده 26- انجمن برای رسيدن به اهداف خويش 21 نفر نماينده اصلی و 7 نفر نماينده‌ی علی‌البدل به عنوان هيات مديره انتخاب می‌كند.
از همه هم‌کیشانی‌که دارای‌ کارت شناسایی انجمن زرتشتیان تهران هستند دعوت شده تا در این مجمع همگانی شرکت کنند. همراه داشتن‌کارت شناسایی انجمن زرتشتیان تهران الزامی است.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-03-08
امرداد