لوگو امرداد
آگاهی‌رسانی گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا

بند 3 هات 28 یسنا گفت‌وگوی نشست پنجم اوستاپژوهی

WhatsApp Image 2021 06 08 at 16.52.38خوانش و پژوهش «هات ۲۸ یسنا بند 3»، گفت‌وگوی پنجمین نشست اوستاپژوهی پویندگان راه اشا، 23 خوردادماه برگزار می‌شود.

گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا به آگاهی‌می‌رساند؛ چهارمین نشست اوستاپژوهی، آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند با آموزش موبد اردشیر بهمردی پیرامون خوانش و پژوهش «هات ۲۸ یسنا بند 3» (گات‌ها_اهنودگات) در تارنمای دوردیس برگزار می‌شود.

دوستداران دانستن آیین نیاکانی، برای باشندگی در این نشست‌ها، پس از هموندی و نام‌نویسی در تارنمای دوردیس به نشانی WWW.Doordis.ir شماره همراه، نام و نام‌خانوادگی خود، همراه با واژه‌ی «نشست اوستاپژوهی» را به شماره ۰۹۱۳۹۴۳۵۷۵۴ روانه کنند تا به نشست افزوده شوند.
این نشست‌ها با آموزش موبد اردشیر بهمردی و همراهی دیگر موبدان در بخش‌های گوناگون با مدیریت موبد هومن فروهری روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 20 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

نشست پنجم اوستاپژوهی را روز اَرد ایزد و خوردادماه گاهشماری زرتشتی برابر با یکشنبه 23 خوردادماه 1400، ساعت 20 در تارنمای دوردیس همراهی کنید.
کوشش می‌شود آگهی نشست هر هفته تا روز سه‌شنبه از تارنمای امرداد گسترش یابد. برای دریافت آگاهی بیشتر اینستاگرام گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اَشا را به نشانی https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-08