تارنمای خبری امرداد

گزارش از افتخارآفرینی یسنا بهمردی قهرمان پرش با نیزه ایران

یسنا بهمردی، در ماده‌ی پرش بانیزه رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور با کسب مقام قهرمانی ایران افتخاری دیگر آفرید.

یسنا بهمردی از تهران رکورد دو متر و ۹۰ سانتی‌متر را در ماده پرش ‌با نیزه از خود به‌جا گذاشت و با دستیابی به نشان طلا روی سکوی قهرمانی ایستاد. این نوجوان قهرمان می‌گوید در رقابت‌های تنگاتنگ قهرمانی می‌توانسته مانع 3 متر را نیز بپرد امیدوار است در مسابقه‌های آینده رکورد بهتری را ثبت کند. او به همراه ورزشکاران تیم تهران توانستند با کسب مقام دوم تیمی، رقابت دو روزه‌ی بانوان ورزشکار در مسابقات دوومیدانی قهرمانی دختران نوجوان کشور به میزبانی شهرکرد را به پایان برسانند.

یسنا، ورزشکار نوجوان زرتشتی شش‌ماه پس از آغاز تمرینات پرش با نیزه و پشت سر گذاشتن آموزش‌های مقدماتی، خوردادماه امسال در مسابقات دوومیدانی انتخابی استان تهران، ماده پرش با نیزه پرید و با ثبت رکورد دو متر و 9۰ سانتی‌متر مقام اول استان تهران را از آن خود کرد و به مسابقات قهرمانی کشور راه یافت.

یسنا دارنده‌ی 18 مدال طلا، نقره و برنز در رشته‌های گوناگون ژیمناستیک، از شش سالگی در زمینه‌ی ژیمناستیک و ایروبیک به تمرین می‌پردازد. این ورزیدگی و انعطاف بدنی، او را در انتخاب رشته‌ی پرش با نیزه و رسیدن به موفقیت در مدت زمانی کوتاه، توانمند ساخت.

یسنا بهمردی، قهرمان پرش با نیزه ایران، امید نیک، مربی
یسنا بهمردی، قهرمان پرش با نیزه ایران، امید نیک، مربی

فرتور رسیده است.
1719

5 نظرات
 1. بانو قدیر می گوید

  یسنا جان امیدوارم در تمامی مراحل زندگیت موفق ، سالم و تندرست باشی

 2. همکیش می گوید

  تبریک فراوان. با آرزوی موفقیت های بیشتر . باعث افتخار هستید

 3. د.مهرشاهی می گوید

  آفرین و درود فراوان بر این همکیش افتخار آفرین جوان

 4. سهراب اختری می گوید

  با تبریک مجدد امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز و موفق باشی.

 5. شیرین می گوید

  هراران شادباش به یسنا جان . سر فراز و پیروز باشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید