لوگو امرداد

آتشکده جعفرآباد میزبان بازدیدکنندگان جشنواره مجومرد

WhatsApp Image 2022 03 23 at 00.22.13پیرو آگاهی‌رسانی انجمن زرتشتیان یزد، بازدید از آتشکده جعفرآباد در قالب جشنواره نوروزی رَباط مجومرد بامداد آدینه پنجم فروردین برگزار می‌شود.

بازدید از آتشکده‌ی جعفرآباد یکی از برنامه‌های گردشگری در روز پایانی نخستین جشنواره‌ی نوروزی رَباط مجومرد است. آدینه پنجم فروردین‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ زمان بازدید از آتشکده زرتشتیان جعفرآباد یزد برنامه‌ریزی شده است. انجمن زرتشتیان یزد همراه با این آگاهی‌رسانی از همکیشان دعوت کرده است تا در این برنامه‌ی بازدید شرکت کنند.

آتشکده محله جعفرآباد در روستای زرتشتی‌نشین در شهرستان رضوان‌شهر به فاصله‌ی ۱۵ کیلومتری از شهر یزد قرار گرفته است.  انجمن زرتشتیان یزد با همیاری نیک‌اندیشان بخشی از بازسازی این مکان سپند را در سال 1400 به انجام رساند.

شورای شهر و شهرداری مجومرد برگزارکنندگان نخستین جشنواره نوروزی رباط هستند. این جشنواره از سوم تا پنجم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ خورشیدی در شهر مجومرد از توابع بخش مرکزی شهرستان اشکذر در استان یزد برگزار خواهد شد. برنامه‌های گوناگون و شاد در این سه روز جشنواره‌ی نوروزی به اجرا در می‌آید. برنامه‌های پایانی جشنواره شامل اجرای موسیقی، نمایش طنز، برنامه‌های شاد و متنوع از ساعت 19 تا 21 پنجم فروردین‌ماه برگزار می‌شود.

آتشکده

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-01-24