تارنمای خبری امرداد

برگزاری همایش رشد پویا در دبستان دخترانه گیو

همایش رشد پویا در راستای سپاسداری از دانش‌آموزان کوشا و خانواده‌های همگام در دبستان دخترانه گیو، هم‌زمان با جشن پایان سال تحصیلی برگزار شد.

همایش رشد پویا در راستای سپاسگزاری از دانش آموزانی که در مسابقات آموزشی فرهنگی ، هنری و ورزشی موفق به کسب عنوان در سطح دبستان، منطقه، استان و یا کشوری شده‌اند در دبستان گیو هم‌زمان با پایان سال تحصیلی برگزار شد. پس از گذشت بیش از دوسال از فراگیری کرونا، با برگزاری همایش رشد پویا در روز یک‌شنبه یکم خوردادماه 1401، هدایایی به رسم یادبود به همه دانش‌آموزان دبستان پیشکش شد. هم چنین از دانش‌آموزانی که در شورای دانش‌آموزی و برگزاری جشن‌ها و فعالیت‌های گروهی مانند سرود همگانی و … شرکت داشته و یا در فعالیت‌ها و مسابقات مختلف موفق به کسب رتبه‌های منطقه‌ای و استانی و کشوری شده‌اند سپاسگزاری شد. دانش‌آموزان هدایای خود را از لیلا امجدی، مدیر دبستان دریافت کردند. همچنین به دو تن از دانش‌آموزان دبستان، پذیرفته‌شدگان سال گذشته‌ در دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان، هدایایی پیشکش شد.
در پایان جشن، از نماینده والدین در هرکلاس و والدینی که در کارهای مختلف با مدرسه همکاری داشتند با پیشکش لوح تقدیرنامه سپاسگزاری شد. جشن پایان سال تحصیلی با پذیرایی از دانش‌آموزان نیز همراه بود.

گزارش و فرتورها رسیده است.
6744

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید