تارنمای خبری امرداد
فراخوان بنیاد فرهنگی جمشید جاماسیان

گردآوری داده‌های هویت نیک‌اندیشان زرتشتی

پایگاه زادنگاری در بنیاد فرهنگی جمشید برپا می‌شودپایگاهی در راستای ماندگار کردن نام، ریشه و هویت، هر یک از زرتشتیان در «بنیاد فرهنگی جمشید جاماسیان» برپا می‌شود.

نخستین فرهادی، مدیر بنیاد فرهنگی جمشید جاماسیان از برنامه‌ی راه‌اندازی پایگاهی برای گردآوری شناسه‌ی همکیشان خبر داد و در این باره فراخوان زیر را منتشر کرده است:

این فکر هنگامی در من قوت گرفت که در چند پُرسه که بودم و از تازه درگذشته یاد می‌شد، متعجب شدم که این شخصیت در حد و اندازه‌ی خودش چه کارهای بزرگی کرده، چقدر وجودش برای زادگاهش ارزشمند بوده و باعث افتخار جامعه‌ی زرتشتی شده است. اما شوربختانه زرتشتیان نمی‌دانستند و این دریغ‌ها و افسوس‌ها دارد و شوربختانه آن هنگام دیگر دیر شده است. از این رو برآن شدم تا در بنیاد فرهنگی جمشید، پایگاهی برای ماندگار شدن نام، هویت، ریشه، پیشینه و پیشه‌ی هر یک از همکیشان برپا کنم.

 از همکیشان درخواست می‌کنم که در به بار نشستن این اندیشه و آرمان همازور شوند و با پُر کردن برگه‌ی زیر و فرستادن آن به نشانی تهران ـ کریم‌خان ـ خردمند شمالی ـ اعرابی۳ـ شماره‌ی ۴ ـ اشکوب دوم بنیاد جمشید جاماسیان (بنیاد فرهنگی جمشید) در این راه گام بردارند.

1)     نام و نام‌خانوادگی (اگر لقب دارید، بنویسید) و مشخصات کامل خانواده

2)      نام مدارس و دانشگاه‌ها از ابتدایی تا مدارج بالا

3)      رزومه کاری ریز به ریز

4)      پیوند همسری با ….

5)      نام فرزندان و تحصیلات

6)       ازدواج فرزندان و نوه‌ها

7)      خاطره و یا یادداشتی که دوست دارید ماندگار شود.

8)      نشانی و تلفن

9)      عکس 6 در 4  

همکیشان می‌توانند برای بهینه اجرا شدن این برنامه، از راه مجازی با شماره  ۰۹۱۲۴۱۸۷۳۰۱ پیوند برقرار کنند و دیدگاه‌های خود را در میان بگذارند.

پی دی اف فراخوان راه‌اندازی پایگاهی در راستای ماندگاری هویت نیک‌اندیشان

 

1 نظر
  1. فربد می گوید

    ایکاش وبسایت یا لااقل فایلی دارای فهرست همه پیشه ها و پیشه مندان زرتشتی و آدرس و مشخصات محل کار آنها پدید آید و در دسترس قرار بگیرد تا زرتشتیان بتوانند بسادگی پیشه های مورد نیازشان را در داخل جامعه خود یافته و برای کارهای خود به همکیشانشان مراجعه نمایند و دوستداران زرتشتیان نیز که به درستکاری و خوشنامی زرتشتیان باور دارند بتوانند برای کارهایشان به هم میهنان زرتشتی مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.