لوگو امرداد
گزارش تصویری از

گزینش هموندان انجمن اولیا و مربیان دبیرستان رستم آبادیان

انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان پسرانه دوره‌ی یکم رستم‌ آبادیان در سال تحصیلی 99-1398 برگزار شد.

گروهی از خانواده‌های دانش‌آموزان در راستای یاری به پیشرفت کیفیت فعالیت‌های آموزش وپرورش و گسترش پیوند خانه ومدرسه در انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان رستم آبادیان شرکت کردند. پس از شمارش 48 رای گرفته شده، بهرام طوفان، گوهربانو دارابیان، شیرین هیربد، مهنوش رستمی و کورش دارابیان به عنوان هموندان اصلی انجمن اولیا و مربیان برگزیده شدند. میترا معاونت و مژگان مژگانی هموندان جانشین این انجمن در سال تحصیلی پیش رو شناخته شدند.

نشست انتخاب هموندان انجمن  اولیا و مربیان با به جا آوردن نیایش آغاز شد. پس از آن، دکتر اردشیر بهمردی، مدیر دبیرستان رستم آبادیان با خوش‌آمدگویی به خانواده‌ها از عملکرد اجرایی و بهینه‌سازی فضای آموزشی با همکاری انجمن اولیا و مربیان در سال گذشته گزارش ارایه داد. همچنین از موفقیت‌های دانش‌آموزان در سال گذشته، کادر آموزشی، برنامه‌ها و فوق برنامه‌های آموزشی در سال تحصیلی جدید گفت. در ادامه از مهناز هرمزدی (اشتری) و روشنک رهنمون (همتی) هموندان انجمن اولیا و مربیان سال تحصیلی 98-1397 سپاسداری شد.

نشست انتخاب هموندان دبیرستان رستم آبادیان سه‌شنبه 9 مهرماه 1398 خورشیدی برگزار شد. شمار دانش‌آموزان این آموزشگاه زرتشتی 70 تن است که از این میان 54 دانش‌آموز زرتشتی هستند.

4

5

6

7

 

دکتر اردشیر بهمردی، مدیر دبیرستان دوره‌ی یکم رستم آبادیان

دکتر اردشیر بهمردی، مدیر دبیرستان دوره‌ی یکم رستم آبادیان

9

10

11

12

فرتور از سپهر باستانی برگرفته از تارنما رستم آبادیان است.

6744

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-19