لوگو امرداد
به روزرسانی می‌شود

دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان زاهدان

راما فرامرزی دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشانتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون هوش پایه‎ی هفتم دبیرستان‌های دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

راما فرامرزی، با کوشش و پشتکار توانست در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سال ۹۸ پذیرفته شود و به دبیرستان دوره‌ی یکم تیزهوشان شهید بهشتی ۱ زاهدان راه یابد.

راما فرزند ساحل خدیوی و رامین فرامرزی زاده‌ی چهارم بهمن‌ماه 1385 خورشیدی در زاهدان است . وی علاقه زیادی به موسیقی و فوتبال دارد و چندین سال است در کنار تحصیل یادگیری ساز سنتور و زبان انگلیسی را پیگیری می‌کند.

 تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-07