لوگو امرداد

دکتر رستم خسرویانی در برنامه یک فنجان سلامت از شبکه دو

دکتر رستم خسرویانی در برنامه یک فنجان سلامت از کبد چرب می‌گویددکتر رستم خسرویانی هموند انجمن متخصصان گوارش و کبد ایران و پزشک برتر منطقه‌ی شرق تهران، هشتم امردادماه در برنامه‌ی یک فنجان سلامت از شبکه‌ی دو درباره‌ی نشانه‌های کبد چرب آگاهی‌رسانی می‌کند.

برنامه‌ی یک فنجان سلامت با آرمان پیشگیری پیش از درمان و ارایه‌ی روش‌های درمانی مناسب و آموزش سبک زندگی سالم در شبکه‌ی دو سیما تهیه شده است. این برنامه در هر بخش با باشندگی پزشکان و کارشناسانِ نمونه به مباحث روز پزشکی می‌پردازد. دکتر رستم خسرویانی، پزشک زرتشتی متخصص بیماری‌های داخلی، گوارش و کبد در گفت‌وگوی برنامه‌ی یک فنجان سلامت پیرامون نشانه‌های بالینی، چگونگی تشخیص، شناسایی و راهکارهای درمان کبد چرب، بیماری که امروزه بسیاری را آزرده کرده است، سخن می‌گوید. دوستداران می‌توانند سه‌شنبه هشتم امرداد‌ماه 1398 خورشیدی بین ساعت 14 و 14:30 بیننده‌ی این برنامه از  شبکه‌ی دو سیما باشند.

در برنامه‌ی دو هفته‌ی گذشته، در بخش نخست این گفت‌وگو دکتر خسرویانی از ساختار کبد، این عضو حیاتی بدن، نقش کبد در متابولیسم بدن، انواع کبد چرب، سیروز کبدی و چکیده‌ای از چگونگی ابتلا به کبد چرب گفت.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

4 پاسخ

  1. از آقای دکتر خسرویانی برای زحماتشان در پزشکی و در انجمن زرتشتیان تشکر میکنم. اما سوالی برایم پیش آمده چطور ایشان میتواندبه تلویزیون برود ولی به مجمع انجمن نمی آید تا به سوالات همکیشان درباره عملکرد دوره ای که رییس انجمن بوده پاسخ دهد؟؟؟؟!!!!

  2. از اینکه رسانه ملی ، ملی عمل میکند شادمان هستم .
    جناب دکتر خسرویانی از شخصیتهایی هستند که اعتبار خود را از مسند ریاست انجمن زرتشتیان کسب نکرده اند بلکه خود باعث اعتبار جامعه زرتشیان میباشند . امیدوارم همچون گذشته با حضور خود یاری گر ما باشند .

  3. با درود تبریک به آقای دکتر خسرویانی که همیشه باعث افتخار جامعه زرتشتی هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-07