لوگو امرداد

خداداد جمشیدیان، سرپرست کوشک ورجاوند تهران درگذشت

1 34 1خداداد جمشیدیان‌مبارکه، سرپرست کوشک ورجاوند تهران، شبانگاه آدینه سوم آذرماه 1402 در پی بیماری ریوی و سکته مغزی در بیمارستان چشم از جهان هستی فروبست.

شادروان خداداد جمشیدیان‌مبارکه فرزند روانشادان بانو و بهرام زاده‌ی 23 بهمن ماه 1333 در یزد بود و شامگاه جشن آذرگان در تهران درگذشت. همسر وی روانشاد فریبا گشتاسب و فرزندانشان سحر، سیاوش و بهرام هستند. آن روانشاد نزدیک به یک دهه در نگهداشت کوشک ورجاوند و خدمت به هازمان زرتشتی کوشید.

آیین خاکسپاری یکشنبه پنجم آذرماه ساعت 14 در آرامگاه قصرفیروزه برگزار می‌شود. آیین سوم روانشاد خداد جمشیدیان مبارکه در آرامگاه قصر فیروزه پس از انجام مراسم خاکسپاری برگزار می‌شود.
برای سهولت رفت‌وآمد سه دستگاه اتوبوس در محل میدان سلماس و میدان سنایی و فلکه دوم تهرانپارس راس ساعت 13 راهی آرامگاه قصر فیروزه می‌شوند. پس از انجام مراسم سوم باشندگان را به محلی که سوار شدند بازمی‌گردانند.
آیین چهارم آن روانشاد ساعت 5 بامداد دوشنبه ششم آذرماه به روز ماه ایزد و آذرماه در خانه نرگس برگزار می‌شود.

امرداد درگذشت شادروان خداداد جمشیدیان را به خانواده و بازماندگان ایشان آرامش باد گفته شکیبایی و دیرزیوی بازماندگان را از اهورای هروسپ‌توان خواستار است.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

7 پاسخ

    1. روان خداداد جمشیدیان پور بهرام ، زاده بانو شاد و یادش گرامی باد

  1. درود بر فروهر پاکشان.
    بسیار مرد نیکو و مهربانی بودند .یادشان مانا

  2. روانش شاد و یادش گرامی باد.
    خانواده جمشیدیان سپاس بابت همه زحماتی که برای کوشک کشیدید.

  3. روح آقای جمشیدیان شاد باشد. تازه متوجه شدم بانو گشتاسب هم چندسال پیش خدامرزی شده اند. روح هر دو عزیز شاد باشد و برای خانواده و فرزندانشان صبر و شکیبایی آرزومندم. بهشت جایگاهشان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-12-09