لوگو امرداد
اعضای ناظر منتخب مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران منتشر کرد

گزارش کارگروه پیگیری ابهامات بیلان مالی

08 1کارگروه منتخب مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران، گزارش از کارهای انجام‌شده و روند پیگیری اصلاحات موردنظر بازرسان را منتشر کرد.

به گزارش امرداد، در راستای پیشبرد اصلاحات موردنظر بازرسان برای بیلان مالی 1401، کارگروه پنج‌نفره منتخب مجمع همگانی مهرماه 1402 انجمن زرتشتیان تهران، متشکل از مهناز فیروزمند، کامبیز میزانیان، بهمن تیمساری، پدرام سروش‌پور و خسرو بهدین، گزارشی از فعالیت‌ها و پیگیری‌های انجام شده را ارایه داد. این گزارش که در تاریخ پنجم تیرماه 1403 و با نزدیک شدن به زمان برگزاری مجمع همگانی، منتشر شده است، نشان‌دهنده تلاش‌های پیوسته‌ی این کارگروه برای پیاده‌سازی اصلاحات پیشنهادی است. شرح‌ کامل گزارش و نتیجه‌گیری آن در مجمع همگانی 29 تیرماه همایشگاه مارکار تهرانپارس خوانده می‌شود.
گزارشی را که کارگروه منتخب در اختیار تارنما امرداد گذاشته است، در ادامه می‌خوانید:

 

اهورامزدا

 

گزارش اعضای ناظر منتخب مجمع همگانی برگزارشده در تاریخ 1402/7/14

در مجمع همگانی برگزارشده در تاریخ 14 مهرماه 1402 پس از ارایه گزارش هیات‌مدیره گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران و نیز گزارش بازرسان، بنا به تصمیم مجمع کارگروهی 5 نفره با تایید مجمع انتخاب شدند تا انجام اصلاحات مدنظر بارزسان را پی‌گیری و گزارش آن را در مجمع آینده انجمن ارائه نمایند (مطابق  بند دوم صورت‌جلسه مجمع همگانی).

اهم اقدامات انجام‌شده به شرح زیر است:

  • بلافاصله پس از مجمع همگانی، کارگروه با برگزاری نشست‌های داخلی، اهداف و خط مشی خود را مشخص نمود که همانا بررسی دقیق بندهای گزارش بازرسان و شنیدن توضیحات اعضای محترم هیات‌رییسه گردش 45 انجمن و نیز بازرسان گرامی بود. تلاش شد بدون هیچگونه قضاوتی، در خصوص هریک از بندهای گزارش راهکاری که می‌‌تواند راهگشا باشد ارائه و تأیید اجرایی شدن آن از سوی اعضای هیئت‌رئیسه گرامی دریافت شود.
  • خاطرنشان می‌سازد نشست‌های جداگانه‌ای با هیئت‌رئیسه و بازرسان گرامی با هدف تجزیه و تحلیل بندهای گزارش و تسلط بر جوانب هریک از موضوعات شامل تشریح هر یک از بندها از زاویه دید هیئت‌رئیسه و نیز بازرسان و همچنین محدودیت‌های هیئت‌مدیره انجمن در انجام وظایف مرتبط، برگزار شد.
  • با تکیه بر اطلاعات دریافت‌شده، هم‌اندیشی و مشاوره با صاحب‌نظران، دلسوزان و بزرگان جامعه زرتشتی، ابتدا راهکارهای مرتبط با سه بند نخست از هفت بند گزارش بازرسان پیشنهاد و گزارش تهیه‌شده در نشست تاریخ 1402/10/12 با باشندگی هرسه تن از بازرسان (سرکار خانم زنده‌نوش و جناب آقایان مهرداد کاویانی و فرشاد خورشیدیان) و هیات‌رییسه انجمن (جناب آقایان افشین نمیرانیان، کورش آ‌ذرگشاسبی، شاه‌بهرام سیروسی و نوذر نوذری) ارائه شد.
  • در تاریخ 1402/12/9 گزارش تهیه‌شده از چهار بند باقی‌مانده، توسط کارگروه 5 نفره شامل راهکارهای پیشنهادی با حضور هیات‌رییسه گرامی انجمن خوانده شد.
  • گزارش کامل (مرتبط با 7 بند گزارش بازرسین قانونی به مجمع عمومی عادی انجمن زرتشتیان تهران) مشتمل بر آنچه که بازرسان در گزارش خود آورده‌اند، توضیحات تکمیلی در آن خصوص و در نهایت راهکار پیشنهادی  و قابل اجرا برای رفع مغایرت، در تاریخ 1403/3/21 در نشست غیرعلنی هیات‌مدیره گرامی انجمن زرتشتیان تهران ارائه و برای کلیه اعضای گردش 45 حاضر در نشست خوانده شد.
  • کارگروه 5 نفره منتخب مجمع تمام تلاش خود را برای حفظ اعتبار و ارزش همیشگی انجمن زرتشتیان تهران نموده و سعی کرده است به‌عنوان واسط بی‌طرف، پیوند بین هیات مدیره محترم انجمن به‌عنوان نماد جامعه زرتشتیان تهران و بازرسان دلسوز انجمن که تاکیدشان بر اصلاح ساختار به‌منظور انجام بهتر وظایف انجمن می‌باشد را تحکیم و تقویت نمایند.
  • در پایان لازم است از اعضای گرامی هیات‌رئیسه و هیات‌مدیره گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران و بازرسان گرامی که با گشاده‌رویی همواره پذیرایمان بودند و توضیحات لازم را در اختیار قرار می‌دادند،صمیمانه قدردانی نماییم و بار دیگر در مقابل باشندگان مجمع عمومی عادی انجمن زرتشتیان به پاس اطمینانی که به کارگروه 5 نفره داشتند، سر تعظیم فرود آوریم و از اهورامزدا بخواهیم که همواره نگهدار کیان جامعه بهدینان باشد، ایدون باد.

موبد پدرام سروش‌پور

کامبیز میزانیان

بهمن تیمساری

خسرو بهدین

مهناز فیروزمند

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. مهمترین بخش این گزارش نتیجه گیری در موارد اختلاف و راهکارهای داده شده است که در یادداشت امرداد غایب است. امید که گزارش غیرعلنی به همکیشان نیز داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24