لوگو امرداد
با برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی

نوشین فرودی نماینده برگزیده دانش‌آموزان زرتشتی استان یزد شد

IMG 3850 scaled نوشین فرودی در انتخابات دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی استان یزد به عنوان نماینده‌ی دانش‌آموزان زرتشتی برگزیده‌ شد.
انتخابات دهمین دوره از مجلس دانش‌آموزی استان یزد ویژه‌ی دانش‌آموزان زرتشتی پایه‌ی نهم تا یازدهم، شنبه 24 خوردادماه 1399 خورشیدی مجازی برگزار شد. پس از رای‌گیری و شمارش آرا، نوشین فرودی به عنوان نماینده‌ی دانش‌آموزان زرتشتی به مجلس دانش‌آموزی استان یزد راه یافت.
نوشین فرودی، دانش‌آموز پایه‌ی دهم در رشته علوم تجربی دبیرستان دوره دوم جوادالائمه مشغول به دانش‌اندوزی است. وی امیدوار است بتواند در چهارچوب قوانین و در حد توان برای هازمان زرتشتی سازنده باشد و در حل مشکلات گامی بردارد. شماره‌ی تماس 09162579801 و ایمیل به نشانی [email protected] راه ارتباط با نوشین فرودی نماینده‌ی منتخب مجلس دانش‌آموزی استان یزد است.
6 دانش‌آموز زرتشتی از پایه‌های نهم و دهم نامزد هموندی در مجلس دانش‌آموزی استان یزد شدند. نامزدهای انتخاباتی تا 23 خوردادماه به گونه مجازی به معرفی و ارایه‌ی اهداف و برنامه‌های خود پرداختند. دانش‌آموزی از پایه‌ی یازدهم به عنوان نامزد انتخاباتی نام‌نویسی نکرده بود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-05-02