تارنمای خبری امرداد

هموندان انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فیروزبهرام گزینش شدند

افلاتون بهرامی، هما پوراسفندیاری، آرا سرکیسیان، بهناز شاهد، کورش فرخانی، مهناز هرمزدی به عنوان هموندان انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فیروزبهرام برای سال تحصیلی 1396-1395 برگزیده شدند.

یکشنبه 11 مهرماه 1395 خورشیدی نشست انتخابات انجمن اولیا و مربیان برگزار شد و در آن بوذرجمهر پرخیده مدیر دبیرستان فیروزبهرام، سرپرستی کلاس‌های آموزش خانواده، کلاس‌های فوق برنامه، بازدیدهای علمی و گردش‌های تفریحی، گردآوری کمک‌های مردمی و اداره بوفه را از خویشکاری‌های انجمن اولیا ومربیان برشمرد.

افلاتون بهرامی نیز در ادامه گزارشی از کارکرد انجمن در سال گذشته و رمضان‌نسب معاون آموزشی دبیرستان گزارشی کوتاه از سال گذشته مدرسه ارایه کردند.

برپایه‌ی خبر تارنمای دبیرستان فیروزبهرام، افزایش شمار دانش‌آموزان با رتبه‌های برتر دبیرستان و هنرستان فیروزبهرام در کنکور سال 1395، دگرگون شدن برخی از دبیران و تاکید بر اهمیت ورزش در مدرسه به‌عنوان «درس نخست» فیروزبهرام، تجهیز پنج کلاس به ویدیو پروژکتور و لپ‌تاپ با هم‌یاری یک دهشمند، گرفتن امتحان تعیین سطح از دانش‌آموزان پایه‌ی دهم و … از مهم‌ترین موارد عنوان شده در این نشست از سوی مدیر دبیرستان بود.

 

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

فرتورها از تارنمای فیروزبهرام است.
6744

به نوشتار امتیاز بدهید.
1 نظر
  1. دمهری می گوید

    برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم و از زحماتی که در سال گذشته کشیدند تشکر می کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید