تارنمای خبری امرداد
از سوی نشر هیرمبا و دستیاری دهشمندان

چاپ دوم کتاب «اوستا، کهن‌ترین نامه مینوی ایران زمین» منتشر شد

نشر هیرمبا با دستیاری نیک‌اندیشان دهشمند چاپ دوم کتاب «اوستا، کهن‌ترین نامه مینوی ایران زمین» را در 500 نسخه روانه بازار کتاب کرده است.

کتاب پیش رو، با گردآوری و گزارندگی بهنام مبارکه ترجمه‌ی کامل از بخش‌های اوستا‌: یسنا، یشت‌ها، ویسپرد، خرده‌اوستا و وندیداد (به شکل گزینشی) همراه با شرح کامل هر بخش و توضیح دربازه‌ی هر نیایش؛ همراه با شرح واژگان و اصطلاحات اوستایی است.
کتاب «اوستا، کهن‌ترین نامه مینوی ایران زمین» در 633 رویه، برای کسانی که خواهان ترجمه‌ای روان و ساده از اوستا هستند، خواندنی و مفید خواهد بود.
در پی فراخوان نشر هیرمبا مبنی بر چاپ کتاب به نام درگذشتگان یا باشندگان در ارجمندی نامشان، چاپ دوم کتاب اوستا با شمارگان ۵۰۰ جلد به دستیاری بازماندگان شادروان پروین رستم معاونت به همراهی سهراب رستم معاونت به نامگانه‌‌ی روانشادان رستم شهمردان، فیروزه بهرام خسرویانی و پروین رستم معاونت به سامان رسید تا سود بهره‌ی فروش دوباره در چاپ کتاب مورد استفاده قرار گیرد.
چاپ دوم کتاب «اوستا، کهن‌ترین نامه مینوی ایران زمین» در قطع وزیری با جلد سخت به قیمت 150 هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.

انتشارات هیرومبا، سومین ناشر زرتشتی از سال 1396 به جرگه‌ی ناشران پیوست. بهنام مبارکه، صاحب امتیاز و مدیر نشر هیرمبا، دانش‌آموخته و کارشناس رشته چاپ و نشر، با 36 سال تجربه در این عرصه است.

4.4/5 - (7 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید