تارنمای خبری امرداد

دعوت از نیک‌اندیشان در راستای بهینه‌سازی آرامگاه زرتشتیان یزد

انجمن زرتشتیان یزد، نیک‌اندیشان را به همیاری در اجرای بهینه‌سازی آرامگاه زرتشتیان یزد دعوت کرده است.

انجمن زرتشتیان یزد به آگاهی می‌رساند، این انجمن در نظر دارد نسبت به بهبود وضعیت کنونی و تکمیل فضای سبز آرامگاه زرتشتیان یزد اقدام کند. از آنجایی‌که نیت نیک‌‌اندیشان به نامگانه‌ی روانشادان در راستای اجرای امور زرتشتیان از گذشته تا به حال کمک کار و ارزشمند بوده و با توجه به این‌که زمینی جدید به مساحت تقریبی ۸۰۰۰ متر مربع به خاکسپاری درگذشتگان اختصاص یافته و به محوطه‌ی گذشته‌ی آرامگاه الحاق شده است، تسطیح و جدول‌گذاری، پیاده‌رو سازی، تخصیص فضای سبز و کاشت نهال، اصلاح درختان آرامگاه درگذشتگان و آبیاری قطره‌ای به روش نوین در دستور کار قرار گرفته است. بنابراین برای بهبود کارهای یاد شده از نیت نیک‌اندیشان استقبال خواهد شد.
برای هماهنگی و دریافت آگاهی بیشتر با دبیرخانه انجمن زرتشتیان یزد به شماره ۰۳۵۳۶۲۹۹۰۰۰ تماس بگیرید و یا با شماره ۰۹۱۳۳۷۴۹۱۶۳ از راه فضای مجازی ارتباط برقرار کنید.
ساعت کار دبیرخانه انجمن زرتشتیان یزد:
شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۳
روزهای زوج ساعت ۱۷ تا ۱۹
ایمیل انجمن زرتشتیان یزد
[email protected]

در گزارش تصویری زیر طراحی سه بعدی از فضاسازی که در دستور کار قرار گرفته و کارهای عمرانی که سال‌های گذشته در راستای بهینه‌سازی آرامگاه زرتشتیان یزد انجام شده است را می‌بینید:

الحاق ۸۰۰۰ مترمربع زمین به محوطه گذشته آرامگاه به همراه طراحی سه بعدی از پروژه بهینه‌سازی

طراحی از زاویه انتهای زمین آرامگاه

بهسازی و موزاییک بتنی راهرو و مسیر عبور همکیشان به مزار درگذشته ها در اردیبهشت ماه ۹۷  فرتورها از انجمن زرتشتیان یزد رسیده است.
1719

5/5 - (6 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید