تارنمای خبری امرداد

دهش فرهنگی دو خانواده به دانش‌آموزان زرتشتی

دو خانواده زرتشتی، به یاد درگذشتگانشان، دو عنوان کتاب را به دانش‌آموزان و آموزگاران زرتشتی سراسر کشور پیشکش کردند.

خانواده یزدانی و سلامتی‌پور، به نامگانه روانشاد فریدون اردشیر یزدانی و خانواده نوش به نامگانه روانشاد فرخنده نوش فرزند شیرین و نوشیروان، دو عنوان کتاب را به آموزگاران و دانش‌آموزان دبیرستانی (پایه‌های هفتم به بعد) پیشکش کردند.
کتاب‌های یادشده، هم‌اکنون برای آموزشگاه‌های زرتشتی (انوشیروان، گشتاسب، رستم آبادیان، فیروزبهرام) و کلاس‌های دینی سراسر کشور (سازمان فروهر و هرمزآرش، یزد، کرج، اصفهان، شیراز، اصفهان، زاهدان، کرمان) فرستاده شده یا در حال ارسال است. با توجه به محدودیت‌های کرونایی و آموزش از راه دور دانش‌آموزان، رساندن این کتاب‌ها به دانش‌آموزان و آموزگاران با دشواری و کندی همراه خواهد بود. مراکز آموزشی سراسر کشور و آموزشگاه‌ها، به وسیله کانال‌های ارتباطی خود، با دانش‌آموزان برای رساندن این کتاب‌ها به دستشان، هماهنگی‌های لازم را خواهند کرد.
کتاب‌های پیشکش‌شده در این دهش فرهنگی، «چگونه احمق نباشیم و درست فکر کنیم» و «طراحی مسیر زندگی» دو عنوان از کتاب‌های بهنام مرادیان، نویسنده زرتشتی هستند که برای افزایش سطح آگاهی و بهبود تصمیم‌گیری، توسط این دو خانواده نیک‌اندیش میان دانش‌آموزان دبیرستانی زرتشتی، پخش شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید